Silesion.PL

serwis informacyjny

Legia Warszawa – Pogoń Szczecin i zwrot stawki

Nie wiemy jak Wam, ale nam nie zbrzydła jeszcze nasza rodzima liga. Dziś czekają nas kolejne mecze w ramach Ekstraklasy i z tej okazji mamy dla Was specjalną ofertę w ramach Radaru 365.

Zagrajcie za 29 zł na 2 mecze Ekstraklasy na kuponie w BETFAN z co najmniej 6 wydarzeniami z najmniejszymi kursami równymi 1.3. Jeśli jedno z nich nie wejdzie, to gwarantujemy zwrot równowartości stawki.

Legia Warszawa – Pogoń Szczecin

  • Legia Warszawa – kurs 1.68
  • X – kurs 3.85
  • Pogoń Szczecin – kurs 4.80

ZASADY:

1. Promocja obowiązuje w dniu 21.07.

2. Stawka kuponu musi wynosić dokładnie 29 złotych.

3. Na kuponie musi znaleźć się co najmniej 6 zdarzeń, w tym 2 na mecze Ekstraklasy. Kurs minimalny zdarzenia – 1,3. Wszystkie zdarzenia muszą zostać rozliczone w dniu 21.07, do godziny 23:59.

4. Zakłady systemowe i zagrane za środki bonusowe nie zaliczają się do promocji.

5. Jeżeli kupon okaże się przegrany, ponieważ nie wejdzie jeden mecz, gracz otrzyma zwrot stawki w formie równowartości na saldo bonusowe. W przypadku stawki 29 bonus wynosi 3 zł (Przyznane bonusy podlegają przemnożeniu x10 przy przepisaniu na konto główne). Zwrot jest dokonywany za jeden, najkorzystniejszy kupon.

6. Obrót bonusem wynosi 5 x 2.0 (co najmniej 3 zdarzenia z kursem 1.2 i wyżej). Bonus oczekuje w kolejce przez 7 dni. Szczegóły obrotu bonusem TUTAJ.

7. Bonus zostanie dopisany w poniedziałek, 22.07.

8. Na jedno konto Gracza w BETFAN przysługuje jeden bonus, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.). BETFAN ma prawo do odmowy lub zabrania przyznanego bonusu jeśli znajdzie powiązania między kontami. Bonus nie przysługuje Graczom, którzy w jakikolwiek sposób nadużyli jakąkolwiek promocję na stronie, jak i posiadają multikonta.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author