Silesion.PL

serwis informacyjny

Wimbledon: Jeden aut? Kupon traf w BETFAN

1200x628 Jeden aut kupon traf

1200x628 Jeden aut kupon traf

Legalny bukmacher BETFAN startuje z akcją dla wszystkich graczy, która powinna spodobać się fanom “tasiemek”. W poniedziałek startuje wielkoszlemowy Wimbledon. Na trawiastych kortach wystąpią najlepsi tenisiści świata. Graj codziennie taśmy, a BETAN ubezpieczy je od przegranej. Jeśli nie wejdzie ci jedno ze zdarzeń otrzymasz Freeebet 11 zł!

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

Zasady promocji “Jeden aut? Kupon traf!“:
Postaw kupon spełniający następujące warunki:

  • min. 5 zdarzeń
  • kurs każdego zdarzenia min. 1.10
  • wszystkie zdarzenia muszą odbywać się tego samego dnia
  • stawka DOKŁADNIE 22 zł
  • Jeżeli dokładnie jedno ze zdarzeń na kuponie okaże się przegrane, Betfan zwróci połowę stawki w formie freebetu, który można wykorzystać w dowolny sposób!
  • Promocja trwa do 3.07, godz. 23:59. Każdego dnia akcji gracz może otrzymać 1 freebet. Łącznie zaoszczędzimy zatem nawet do 77 zł!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024