Silesion.PL

serwis informacyjny

Wawel Truck w trasie! 11 lutego ciężarówka pełna słodyczy i dobrej zabawy odwiedzi Ustroń

Wawel Truck

Wawel Truck

Wawel Truck, interaktywna ciężarówka pełna słodyczy i dobrej zabawy ponownie jest w trasie po całej Polsce. W styczniu i lutym, podczas ferii zimowych pojazd zatrzyma się w kilkunastu miejscach. Jak zawsze, na odwiedzających Wawel Trucka czeka cała moc atrakcji!

Już 11 lutego w godz. 10:00-16:00 i 12 lutego w godz. 9:00-14:00 Wawel Truck będzie stacjonował w Ustroniu przy Kolei Linowej “Czantoria” w ramach XXII Zawodów Narciarskich o “Maskotkę Ustronia”. Marka Wawel została partnerem wydarzenia.

W magicznym wnętrzu Wawel Trucka każde dziecko może spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych, poznać tajniki produkcji czekolady podczas przejazdu wirtualnym rollercoasterem oraz dowiedzieć się więcej o dobrych składnikach słodyczy marki Wawel. Całość zabawy w Wawel Trucku wieńczy wejście do strefy Królestwa Dobrego Smaku, w której można skomponować – i oczywiście zabrać ze sobą – mix swoich ulubionych słodyczy.

Informacje o kolejnych wydarzeniach z udziałem Wawel Trucka można śledzić na dedykowanej stronie internetowej oraz oficjalnych profilach marki Wawel na Instagramie i Facebooku.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author