Silesion.PL

serwis informacyjny

Warszawska nieruchomość wybrana najlepszym budynkiem na świecie

Rumiana HouseII Albero Invest

Rumiana HouseII Albero Invest

Za nami kolejna odsłona prestiżowego konkursu International Property Awards. Wydarzenie z 30-letnią już historią co roku wzbudza zainteresowanie najwybitniejszych przedstawicieli branży nieruchomości z całego świata. W rywalizacji biorą udział deweloperzy, architekci oraz firmy reprezentujące wszystkie sektory z branży nieruchomości. Nagroda w konkursie International Property Awards od lat stanowi symbol doskonałości na skalę globalną dla wyróżnionych w nim laureatów.

Tegoroczna odsłona konkursu przyniosła wyjątkowy powód do dumy i zadowolenia Polskiej Spółce Deweloperskiej Albero Invest z Warszawy. Pierwsze miejsce oraz tytuł najlepszej nieruchomości mieszkalnej na świecie, przyznano inwestycji “Rumiana House II” oddanej do użytku w 2022 roku, znajdującej się przy ul. Rumianej 66 na warszawskim Wilanowie.

Nie boimy się realizować nietuzinkowych projektów, które wykraczają swoim wizjonerskim charakterem poza obecne kanony rynku mieszkaniowego. Jesteśmy przekonani, że dobrej jakości architektura, solidne wykonanie i najwyższa jakość obsługi jest kluczem do spełnienia potrzeb najbardziej wymagającego klienta.” – mówi Prezes Zarządu Spółki Albero Invest, Łukasz Cudek

Nagrody w konkursie International Property Awards przyznawane są w czterech głównych kategoriach – Architektura, Branża Deweloperska, Projektowanie Wnętrz oraz Agencje Nieruchomości. Rumiana House II zdobyła pierwsze miejsce w kategorii „Residential Development 2-9 Units”, czyli sektorze dla znakomitych nieruchomości mieszkalnych. Jesienią 2022 roku inwestycja uzyskała pierwsze miejsce w Polsce i pięć gwiazdek w tej samej kategorii w Europie, tym samym przechodząc do ścisłego finału światowego.

Jury, składające się z ponad 100 ekspertów z różnych dziedzin, wydając werdykt, koncentrowało się na takich wyróżnikach jak lokalizacja, design, innowacje technologiczne, wdrożone ekologiczne rozwiązania oraz bezpieczeństwo i komfort przyszłych mieszkańców.

Rumiana House II bez wątpienia perfekcyjnie wpisuje się w najwyższe noty każdą z powyższych cech. Inwestycja łączy w niepowtarzalny sposób cechy luksusowego apartamentowca z przestrzennością domu jednorodzinnego. W dwóch budynkach znajdą się jedynie 4 dwupoziomowe lokale o metrażach od 277 do 299 m². Nietuzinkowy, nowoczesny design elewacji ze spieku, przeszklenia, system rekuperacji z centralą wentylacyjną oraz podłogowe ogrzewanie wodne w całym domu to tylko niektóre wyznaczniki dbałości Dewelopera Albero Invest o najwyższą jakość każdego detalu. Prawdziwie ekskluzywnym rozwiązaniem są prywatne windy z poziomu garażu dla apartamentów, znajdujących się na wyższych kondygnacjach a ukłon w stronę najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych będzie ustandaryzowana dla całej inwestycji sieć Smart Home i multifunkcyjny wideomofon.

Głównym celem powstania Rumiana House II było stworzenie awangardowego projektu, który będzie monumentem firmy Albero Invest. Przyświecała nam idea wykreowania inwestycji modernistycznej, ciekawej, z niespotykaną w tej dzielnicy bryłą o zachwycającym kształcie. Ten projekt od początku miał być wyjątkowy – i taki się stał” – tłumaczy Architekt z zespołu projektowego, pracującego nad Inwestycją Rumiana House II, Dominik Skura z pracowni SK Architekci.

Warto nadmienić, iż pierwotna koncepcja tej inwestycji została stworzona, w dodatku jako ostatnia, przez uznanego architekta Śp. Andrzeja Kapuścika.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author