Silesion.PL

serwis informacyjny

Wakacyjne zniżki na paliwo na stacjach Circle K już od piątku 23 czerwca 2023

Stacja Circle K

Wraz z rozpoczynającym się okresem wakacyjnym Circle K zaoferuje swoim klientom wyjątkowe zniżki na paliwo. Już 23 czerwca w godzinach od 14:00 do 17:00, w ramach akcji “Summer Day”, klienci będą mogli skorzystać z rabatu 50 gr/l na paliwa miles® oraz milesPLUS®. W kolejnych dniach zostanie uruchomiona akcja wakacyjna „Summer Weekends”, dzięki której pojawią się na stacjach kolejne rabaty, umożliwiające zakup wszystkich rodzajów paliw w niższych cenach. Z oferty będą mogli skorzystać posiadacze karty lojalnościowej EXTRA.

Z okazji zbliżających się wakacji Circle K uruchamia dla swoich klientów cykl zniżek na zakup dowolnego paliwa miles® oraz milesPLUS®. Już w najbliższy piątek 23 czerwca sieć rozpocznie powitanie wakacji od rabatu w wysokości 50 gr/l dostępnego tego dnia w godzinach 14:00-17:00 na blisko 400 stacjach zlokalizowanych w całej Polsce. Z oferty mogą skorzystać wszyscy posiadacze karty lojalnościowej EXTRA – również osoby, które tego samego dnia postanowią dołączyć do programu.

Natomiast tuż po godz. 17:00 w piątek 23 czerwca, aż do niedzieli 25.06, w ramach kolejnej promocji „Summer Weekends” klienci zatankują dowolne paliwo miles®, milesPLUS® lub SupraGas w obniżonej o 35 gr/l cenie. Zniżki będą obowiązywać również w każdy kolejny weekend wakacji, od piątku do niedzieli, aż do 3 września. Każdy klient będzie mógł skorzystać z promocji dowolną ilość razy pod warunkiem posiadania karty lojalnościowej EXTRA. Rabat zostanie naliczony do maksymalnie 85l w ramach jednej transakcji. Wakacyjnym promocjom towarzyszą również stałe rabaty, które są dostępne każdego dnia. Będąc uczestnikiem programu lojalnościowego, wystarczy zatankować łącznie 50 litrów, aby otrzymać pierwszy voucher z rabatem 10 groszy na litrze na paliwo bazowe (w tym LPG) lub 15 groszy na paliwo premium.

Zakończenie roku szkolnego to moment, kiedy Polacy rozpoczną wakacyjne podróże, a wielu z nich jako środek transportu wybierze samochód. Chcemy sprawić, aby wyjazdy naszych klientów stały się łatwiejsze i przyjemniejsze, dlatego już 23 czerwca powitamy wakacje cyklem zniżek na stacjach paliw Circle K. Tego dnia wystartujemy z rabatem w wysokości aż 50 gr/l, który pozwoli obniżyć koszt jednorazowego tankowania nawet o 25 zł. Dodatkowo w każdy wakacyjny weekend od 23 czerwca godz. 17:00 aż do 3 września nasi klienci zatankują dowolne paliwo o 35 gr/l taniej. Przy intensywnych podróżach możemy sporo zyskać – przykładowo zakup 85 litrów paliwa z weekendowym rabatem pozwoli zaoszczędzić blisko 30 zł. Mamy nadzieję, że nasza oferta sprawi, że klienci jeszcze chętniej będą odwiedzać nasze stacje podczas tegorocznych wakacji – mówi Rafał Droździak, szef marketingu i komunikacji w Circle K Polska.

Szczegóły, regulamin promocji oraz lista stacji biorących udział w akcji są dostępne na stronie internetowej Circle K: https://www.circlek.pl/summer.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024