Silesion.PL

serwis informacyjny

Wakacyjne remonty realizowane przez Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Katowicach

MZUiM Katowice logo napis

MZUiM Katowice

Jak co roku kontynuujemy prace remontowe siłami własnymi MZUiM-u i w najbliższych dniach – przy sprzyjających warunkach atmosferycznych – rozpoczną się trzy realizacje. Okres wakacyjny szczególnie sprzyja takim pracom. Dzięki mniejszemu natężeniu ruchu drogowego wszelkie zmiany w organizacji czy miejscowe ograniczenia są mniej odczuwalne przez mieszkańców.

  • Naprawa nawierzchni jezdni na ul. Lwowskiej, na zjeździe do ul. Bagiennej w kierunku centrum miasta

Remont rozpocznie się 31 lipca i polegać będzie na punktowym remoncie nawierzchni jezdni. Roboty będą prowadzone z utrzymaniem ruchu i powinny zakończyć się 1 sierpnia bieżącego roku.

  • Roboty drogowe na ul. Piotrowickiej, na odcinku od ul. Panewnickiej do ul. Słupskiej

Prace rozpoczną się 3 sierpnia, a planowany termin ich zakończenia przewidziany jest na 5 sierpnia bieżącego roku. Roboty polegać będą na punktowych naprawach nawierzchni i odbywać się będą również w nocy.

  • Remont lewego pasa DK86 na odcinku od wjazdu z ul. Kołodzieja w kierunku Giszowca

Prace rozpoczną się 7 sierpnia i powinny potrwać około 5 dni roboczych. Polegać będą na remoncie lewego pasa jezdni DK86 na odcinku od wjazdu z ul. Kołodzieja w kierunku Giszowca.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024