Silesion.PL

serwis informacyjny

Pan Łukasz został właścicielem Harleya dzięki SuperGame Jackpot HD

Koniec czerwca to nie tylko początek wyczekiwanego sezonu urlopowego. Superbet, najszybciej rosnący, legalny operator w branży gier i zakładów sportowych na polskim rynku zadbał o to, by ten miesiąc był szczególnie wyjątkowy dla zwycięzcy finałowej rundy darmowej gry SuperGame Jackpot HD, który w miniony piątek stał się szczęśliwym właścicielem motocykla Harley-Davidson Pan America. W finałowej rundzie rozbity został Jackpot w wysokości 225 000 złotych, podzielony na najlepiej typujących 12 graczy. W tej sytuacji motocykl przypadł użytkownikowi, z największą liczbą poprawnych typów w całej edycji oznaczonej symbolem HD.

SuperGame Jackpot to darmowa gra polegająca na typowaniu wyników wydarzeń sportowych. Gra nie wymaga żadnych wpłat i może wziąć w niej udział każdy zarejestrowany użytkownik aplikacji Superbet.

– Ciężko w to uwierzyć, ale skoro tutaj jestem, to znaczy, że się do tego przekonuję i po prostu bardzo się cieszę. To była szybka przygoda, bo o SuperGame dowiedziałem się trzy miesiące temu. Przepis na zwycięstwo? Dużo szczęścia, trochę wiedzy i intuicji i jakoś poszło. Zabawa jest darmowa więc warto spróbować – komentuje szczęśliwy zwycięzca.

Zanim motocykl trafił w ręce zwycięzcy, można go było podziwiać m.in. podczas imprezy Superbet Poker Run, organizowanej we współpracy z legendarnym, warszawskim salonem Harley-Davidson Liberator, natomiast samo przekazanie nagrody odbyło się w Superbet Premium Store, flagowym punkcie Superbet, zlokalizowanym w samym centrum Warszawy.

– SuperGame Jackpot cieszy się dużym zainteresowaniem naszych użytkowników, a my z radością obserwujemy wzrost zainteresowania naszą darmową grą i różnorodność wygranych. W marcu Jackpot został trafiony przez jedną osobę, która odebrała 225 tysięcy złotych, teraz tą kwotą podzieliło się 12 uczestników zabawy, a najlepiej typujący w całej edycji już wstawił do swojego garażu pachnący nowością motocykl. Do tej pory udział w grze wzięło przeszło 45 tysięcy osób, którym rozdaliśmy ponad 1 mln złotych w gotówce – mówi Adam Lamentowicz, Prezes Zarządu Superbet.

Super Game Jackpot nadal trwa. Zabawa cały czas odbywa się w niezmienionej, darmowej formule. Swoich sił można spróbować TUTAJ.

Superbet to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych podlega karze. Hazard może uzależniać. 18+

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).