Silesion.PL

serwis informacyjny

Pan Łukasz został właścicielem Harleya dzięki SuperGame Jackpot HD

Wakacje na Harleyu dzieki SuperGame Jackpot HD

Wakacje na Harleyu dzieki SuperGame Jackpot HD

Koniec czerwca to nie tylko początek wyczekiwanego sezonu urlopowego. Superbet, najszybciej rosnący, legalny operator w branży gier i zakładów sportowych na polskim rynku zadbał o to, by ten miesiąc był szczególnie wyjątkowy dla zwycięzcy finałowej rundy darmowej gry SuperGame Jackpot HD, który w miniony piątek stał się szczęśliwym właścicielem motocykla Harley-Davidson Pan America. W finałowej rundzie rozbity został Jackpot w wysokości 225 000 złotych, podzielony na najlepiej typujących 12 graczy. W tej sytuacji motocykl przypadł użytkownikowi, z największą liczbą poprawnych typów w całej edycji oznaczonej symbolem HD.

SuperGame Jackpot to darmowa gra polegająca na typowaniu wyników wydarzeń sportowych. Gra nie wymaga żadnych wpłat i może wziąć w niej udział każdy zarejestrowany użytkownik aplikacji Superbet.

– Ciężko w to uwierzyć, ale skoro tutaj jestem, to znaczy, że się do tego przekonuję i po prostu bardzo się cieszę. To była szybka przygoda, bo o SuperGame dowiedziałem się trzy miesiące temu. Przepis na zwycięstwo? Dużo szczęścia, trochę wiedzy i intuicji i jakoś poszło. Zabawa jest darmowa więc warto spróbować – komentuje szczęśliwy zwycięzca.

Zanim motocykl trafił w ręce zwycięzcy, można go było podziwiać m.in. podczas imprezy Superbet Poker Run, organizowanej we współpracy z legendarnym, warszawskim salonem Harley-Davidson Liberator, natomiast samo przekazanie nagrody odbyło się w Superbet Premium Store, flagowym punkcie Superbet, zlokalizowanym w samym centrum Warszawy.

– SuperGame Jackpot cieszy się dużym zainteresowaniem naszych użytkowników, a my z radością obserwujemy wzrost zainteresowania naszą darmową grą i różnorodność wygranych. W marcu Jackpot został trafiony przez jedną osobę, która odebrała 225 tysięcy złotych, teraz tą kwotą podzieliło się 12 uczestników zabawy, a najlepiej typujący w całej edycji już wstawił do swojego garażu pachnący nowością motocykl. Do tej pory udział w grze wzięło przeszło 45 tysięcy osób, którym rozdaliśmy ponad 1 mln złotych w gotówce – mówi Adam Lamentowicz, Prezes Zarządu Superbet.

Super Game Jackpot nadal trwa. Zabawa cały czas odbywa się w niezmienionej, darmowej formule. Swoich sił można spróbować TUTAJ.

Superbet to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych podlega karze. Hazard może uzależniać. 18+

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author