Silesion.PL

serwis informacyjny

[wideo] W Warszawie mężczyzna próbował wepchnąć dwie osoby pod pociąg metra

fot. Stołeczna Policja

Warszawska policja ze śródmiejskiego Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu prowadzą postępowanie dotyczące usiłowania zabójstwa. Do przestępstwa doszło na peronie stacji metra Dworzec Gdański 26 lipca 2023 roku. Wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery. Opublikowano film z monitoringu, pokazujący ten incydent.

Incident miał miejsce 26 lipca 2023 roku na peronie stacji metra Dworzec Gdański. Kamery monitoringu zarejestrowały zdarzenie oraz wizerunek osoby, która jest podejrzewana o dokonanie tego przestępstwa. Policja, mając na celu zidentyfikowanie i zatrzymanie sprawcy, apeluje o pomoc ze strony społeczności. Wszelkie informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia tożsamości mężczyzny związanej z incydentem, są mile widziane. Osoby rozpoznające podejrzanego proszone są o kontakt telefoniczny lub osobisty z funkcjonariuszami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21.

Numer sprawy (KRP-PZ-3703/23, 4314-6.Ds.1454.2023.III) został udostępniony, zachęcając do przekazywania informacji. Istnieje możliwość kontaktu poprzez numer alarmowy 112, telefonicznie pod numer 4772 391 13 lub elektronicznie na adres: komendant.krp1@policja.gov.pl.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024