Silesion.PL

serwis informacyjny

W Fortunie zasady są proste. 3x zakład Bez ryzyka na start!

W Fortunie zasady sa proste. 3x zaklad Bez ryzyka na start

W Fortunie zasady sa proste. 3x zaklad Bez ryzyka na start

Zmiany w 2023 roku! Na początek gry w Fortunie otrzymujesz trzy zakłady Bez ryzyka. I to jest porządna oferta na start! Jeżeli przegrasz Twój wkład zostanie zwrócony. I tak trzy razy!

  1. W momencie rejestracji otrzymasz pierwszy zakład Bez ryzyka do 100 zł, który musisz postawić w ciągu 72h od rejestracji. Porażka = zwrot postawionej kwoty w KASIE na konto gracza.
  2. Po 3 dniach od rejestracji otrzymasz drugi zakład Bez ryzyka, tym razem do 200 zł, który musisz postawić w ciągu 72h od jego otrzymania. Porażka = zwrot postawionej kwoty w KASIE na konto gracza.
  3. Po 6 dniach od rejestracji otrzymasz ostatni zakład Bez ryzyka do 300 zł, który musisz postawić w ciągu 72h od jego otrzymania. Porażka = zwrot postawionej kwoty w KASIE na konto gracza.

Sprawdź szczegóły naszej specjalnej oferty:

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się z kodem rejestracyjnym MMM600 klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta + 3 x zakład bez ryzyka w wysokości do 600 zł

3 x zakład bez ryzyka – co to oznacza?

Możesz dodać na swoje 3 kupony jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz od razu wypłacić, bez obrotu lub wykorzystać na grę.

Jak to działa?

Stawiasz kupon za 100 zł:

  • Wygrywasz – na Twoim koncie ląduje wygrana, której wysokość znajdziesz na kuponie.
  • Przegrywasz – 100 zł w KASIE wraca na Twoje konto gracza i to Ty zadecydujesz czy je wypłacisz czy przeznaczysz na dalszą grę.

Dodatkowo, za samą pełną rejestrację automatycznie otrzymujesz od nas 20 zł na grę, w postaci 2800 punktów punktów lojalnościowych, które możesz wymienić na zakłady sportowe. Spróbuj swoich sił i zagraj. Wygrana z kuponu zagranego za punkty FKP wypłacana jest w gotówce na konto. Nie musisz wielokrotnie obracać kwotą bonusu.

Kiedy będę wiedział, że mój zakład będzie Bez ryzyka?

Zakład bez ryzyka będzie widoczny na Twoim kuponie, tak jak na przykładzie poniżej.

FORTUNA POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 23 stycznia 2012 r. o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 (przedłużonej decyzją z dnia 22 stycznia 2018 r. o numerze PS4.6831.22.2017).

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024