Silesion.PL

serwis informacyjny

W czwartek i piątek naprawy nawierzchni na DK86 pomiędzy Murckami a Giszowcem w Katowicach

MZUiM Katowice logo napis

MZUiM Katowice

Pracownicy Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów w Katowicach planują przeprowadzenie robót naprawczych w czwartek i piątek (1-2 lutego) na odcinku DK-86 pomiędzy Murckami a Giszowcem na jezdni w kierunku Warszawy. Realizacja robót uzależniona jest od warunków atmosferycznych.

Roboty związane z naprawą nawierzchni DK-86 i będą prowadzone na odcinku pomiędzy zjazdem na ul. Kołodzieja (w rejonie stacji benzynowej Lotos) a rejonem skrzyżowania z ulicą Górniczego Stanu. Prace naprawcze będą prowadzone punktowo, dlatego na drodze mogą wystąpić miejscowe zawężenia jezdni, wpływające na płynność ruchu.

Roboty zaplanowane są na czwartek i piątek (1 i 2 lutego), ale ich realizacja zależy od warunków atmosferycznych. Przy niesprzyjającej pogodzie mogą zostać przesunięte na inny termin.

Prosimy uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i zwracanie uwagi na znaki drogowe

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024