Silesion.PL

serwis informacyjny

W Betfan kurs na Legię wystrzelił do 10.00

W Betfan kurs na Legie wystrzelil do 10.00

W Betfan kurs na Legie wystrzelil do 10.00

Typerzy w BETFAN mogą już myśleć o jutrzejszym starciu Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Mistrzów Polski czeka bardzo trudne zadanie, ale dalej osiągalne – Czesław Michniewicz nie raz udowadniał, że potrafi zniwelować różnice w piłkarskiej jakości dobrą taktyką.

Czy Legię stać na wywiezienie z Chorwacji zwycięstwa? Biorąc pod uwagę, że w Europie warszawskiej ekipy idzie dotychczas co najmniej dobrze, a ich rywale wielokrotnie odpadali w roli faworyta w walce o udział w fazie grupowej najlepszych klubowych rozgrywek w Europie, wszystko jest możliwe!

Dla tych wierzących w szanse Legii, w łut szczęścia mistrza Polski lub po prostu lubiących typować wbrew statystykom, mamy dobrą wiadomość. Na wygraną Legii Warszawa można w legalnych zakładach BETFAN postawić po kursie 10.00 (max. stawka 25 zł), a jeśli zakład okaże się trafiony, pieniądze zostaną wypłacone na KONTO GŁÓWNE.

W akcji mogą wziąć udział wszyscy, zarówno nowi, jak i starzy gracze.

1. Postaw kupon

2. Czas trwania

  • Od 3.08, godziny 12:00 do 4.08, godziny 20:00
  • Każdemu Graczowi przysługuje jeden kupon w promocji
  • W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany i rozliczony
  • W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024