Silesion.PL

serwis informacyjny

Viaplay z kodem LEGIA2021 za połowe ceny na 4 miesiące

viaplay vod tv

viaplay vod tv

Specjalna oferta na 4 pierwsze miesiące płatnej subskrypcji za połowę ceny standardowej przygotowana z okazji występów Legii Warszawa w Lidze Europy UEFA. Promocja dostępna jest wyłącznie dla nowych użytkowników lub powracających.

W czwartek Legia Warszawa zagra z Leicester City w ramach fazy grupowej Ligi Europy UEFA. Transmisja spotkania w
ViaPlay. Dzięki ofercie dla Kibiców Legii zapłacisz tylko 50% za pierwsze 4 miesiące subskrypcji. Wejdź na https://account.viaplay.pl/redeem i wykorzystaj kod LEGIA2021.

Viaplay Total 34 zł /miesiąc 17 zł/ miesiąc

VIAPLAYKODLEGIA2021
Grudzień 34 zł 17 zł
Styczeń 34 zł 17 zł
Luty 34 zł 17 zł
Marzec 34 zł 17 zł
Razem 136 zł 68 zł

Prawa sportowe Viaplay w Polsce obejmują gale MMA KSW, rozgrywki piłkarskie Bundesligi, Ligi Europy UEFA i Ligi Konferencji UEFA, najlepszą hokejową ligę świata NHL i darta PDC, z Premier League w piłce nożnej i serią wyścigową IndyCar od 2022, a także Formułą 1 od 2023 roku. Viaplay będzie też jako jedyna transmitować piłkarskie Mistrzostwa Świata Kobiet FIFA 2023.

Należący do Nordic Entertainment Group AB (publ) (NENT Group) serwis streamingowy Viaplay jest dostępny we wszystkich krajach nordyckich, a także w Estonii, na Łotwie, Litwie oraz w Polsce. Platforma Viaplay zostanie uruchomiona w Stanach Zjednoczonych w 2021, a w Holandii – w 2022 roku. Następnie do 2023 roku usługa będzie wprowadzona na czterech dodatkowych rynkach. Zapewniamy dostęp do treści rozrywkowych za pośrednictwem naszych serwisów streamingowych, stacji telewizyjnych i radiowych, a także firm produkcyjnych tworzących treści. Naszym celem jest opowiadanie historii, które poruszają widzów oraz poszerzają horyzonty. Główną siedzibą firmy jest Sztokholm, NENT Group jest notowana na giełdzie Nasdaq Stockholm (‘NENT A’ oraz ‘NENT B’).

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author