Silesion.PL

serwis informacyjny

Hokej: w czwartek bezpłatna transmisja meczu Comarch Cracovia – KH Energa Toruń

w czwartek bezplatna transmisja meczu Comarch Cracovia – KH Energa Torun

w czwartek bezplatna transmisja meczu Comarch Cracovia – KH Energa Torun

W czwartek, 25 listopada rozpocznie się 24. kolejka Polskiej Hokej Ligi. W Krakowie gospodarze zmierzą się z KH Energa Toruń. Mecz rozpocznie się o godz. 18:00 i będzie transmitowany bezpłatnie w serwisie YouTube Polskiego Hokeja.

We wtorek Pasy przegrały z liderem GKS Katowice 2:4, ale wcześniej w weekend pokazały klasę w półfinale Pucharu Kontynentalnego. W rozgrywanym w Krakowie turnieju miejscowi pokonali bardzo silną słowacką drużynę HK Poprad po serii rzutów karnych oraz włoskie Asiago Hockey w dogrywce. Dzięki temu Pasy awansowały do turnieju finałowego, który odbędzie się w przyszłym roku w dniach 7-9 stycznia. Torunianie tracą ostatnio punkty, we wtorkowej kolejce przegrali z JKH GKS Jastrzębie 0:5 i będą chcieli się odkuć.

Transmisja w serwisie YouTube rozpocznie się już o godz. 17:15, bo mecz poprzedzi Magazyn Hokejowy. Spotkanie Krakowie zaplanowane jest na godzinę 18:00.

Harmonogram pozostałych czwartkowych meczów PHL III i IV rundy, które będą transmitowane bezpłatnie

  • 26. kolejka, 2 grudnia, JKH GKS Jastrzębie – Ciarko STS Sanok
  • 29. kolejka, 9 grudnia, GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec 
  • 33. kolejka, 6 stycznia, Re-Plast Unia Oświęcim – JKH GKS Jastrzębie 
  • 35. kolejka, 13 stycznia, KH Energa Toruń – GKS Katowice 

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author