Silesion.PL

serwis informacyjny

V Ogólnopolski Konkurs Plastyczny “Z moich rodzinnych stron – zabytki zapomniane, warte ocalenia”

Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka zaprasza dzieci i młodzież do udziału w V Konkursie Plastycznym „Z moich rodzinnych stron – zabytki zapomniane, warte ocalenia”.Głównym celem konkursu jest pokazanie wartościowego zabytku lokalnej ojczyzny uczestnika, zachęcenie do zapoznania się z jego historią, a także uświadomienie potrzeby jego ochrony.

Prace należy przesyłać na adres Muzeum do 30 listopada 2023 roku. Konkurs zostanie przeprowadzony w trzech kategoriach wiekowych: 6-10 lat, 11-15 lat, 16-20 lat. Prace oceni jury składające się ze specjalistów z zakresu historii sztuki i plastyki.

Najlepsze z nich zostaną nagrodzone, a następnie 12 stycznia 2024 roku pokazane na wystawie Muzeum w kopalni soli oraz na stronie internetowej.

Regulamin na stronie: www.muzeum.wieliczka.pl

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023