Silesion.PL

serwis informacyjny

Uwaga na lobbystów od hazardu

Branża hazardowa obracająca miliardami złotych za którą stoją wpływowe osoby?

Hazard to problem, na którym poślizgnęły się w większym lub mniejszym stopniu niemal wszystkie po 1989 r. rządy w Polsce. Wszystko dlatego, że to branża obracająca miliardami złotych, a chrapkę na te pieniądze mają bardzo wpływowi i bezwzględni „gracze”.

Dlatego w związku z wejściem w życie nowych przepisów regulujących sektor hazardowy ogromną rolę do odegrania mają służby specjalne. Powinny one ochronić rząd Beaty Szydło przed wpadką, jaką zaliczyło SLD czy potem PO. Na szczęście minister-koordynator ds. służb specjalnych Mariusz Kamiński bardzo dobrze zdaje sobie sprawę z problemu. W końcu jako szef Centralnego Biura Antykorupcyjnego wpadł na trop afery hazardowej w rządzie Donalda Tuska. Kamiński najlepiej wie, że lobbystów hazardowych z wypchanymi walizkami nie brakuje i czyhają na każdego, kto okaże słabość.

Autor:  Źródło:

 

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024