Silesion.PL

serwis informacyjny

Uszkodził porsche należące do członka sztabu polskiej reprezentacji piłkarskiej.

Katowice ul Dworcowa

Katowice ul Dworcowa

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Katowicach zatrzymali mężczyznę, który uszkodził porsche zaparkowane pod jednym z hoteli w centrum miasta. Mundurowi ustalili, że samochód należy do członka sztabu szkoleniowego piłkarskiej reprezentacji Polski, która gościła w Katowicach. Zatrzymany 56-latek odpowie za zniszczenie mienia.

W poniedziałkowe popołudnie policjanci z wydziału ruchu drogowego komendy wojewódzkiej mieli pilotować autokar z kadrą piłkarską na Stadion Śląski. Jednak zanim do tego doszło, około 17.00 na ulicy Dworcowej podszedł do nich mężczyzna i poinformował, że widział jak ktoś zarysował zaparkowane pod hotelem porsche. Mężczyzna opisał sprawcę i wskazał, gdzie poszedł.

Mundurowi natychmiast zareagowali i zatrzymali wandala. Okazał się nim 56-letni mężczyzna, znany katowickim policjantom z kradzieży sklepowych i innych wykroczeń. W związku z tym, że mężczyzna nie chciał podać swoich danych oraz nie ma stałego miejsca zamieszkania, został zatrzymany. Policjanci dotarli również do właściciela samochodu, który wycenił straty na około 4 tysiące złotych. Zatrzymany, po nocy spędzonej w policyjnym areszcie, odpowie za zniszczenie mienia. Może mu za to grozić kara do 5 lat więzienia

źródło: Śląska Policja

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024