Silesion.PL

serwis informacyjny

Trening dzieci z UKS Brenna-Górki z Prezydentem Andrzejem Dudą na stokach Wiślańskiego Skipassu

Trening UKS Brenna Gorki z Prezydentem Andrzejem Duda na stokach Wislanskiego Skipassu

Trening UKS Brenna Gorki z Prezydentem Andrzejem Duda na stokach Wislanskiego Skipassu

Pomimo, że aura nie rozpieszcza nas w ostatnim czasie, nadal można korzystać ze wszystkich atrakcji na stokach Wiślańskiego Skipassu – 12 stacji narciarskich na jednym karnecie! Duża ilość przygotowanego wcześniej śniegu pozwala wygrać z warunkami atmosferycznymi i każdego ranka produkować piękny sztruks, który tak kochają narciarze!

Trasy narciarskie są w stanie dobrym, zalega na nich ponad 50 cm śniegu, rano trasy są przymrożone co gwarantuje dobrą jazdę. Większość ośrodków uruchomiło swoje trasy oraz wyciągi taśmowe dla chcących rozpocząć swoją przygodę ze sportami zimowymi.

Stoki są doskonale przygotowane pod naukę dla szkółek i klubów narciarskich. Treningi odbywają się prawie codziennie. Na stacji narciarskiej Cieńków dzieci z UKS Brenna-Górki, podczas ostatniego treningu, miały możliwość zaprezentowania swoich umiejętności Prezydentowi Andrzejowi Dudzie. Wspólna jazda była dla młodych narciarzy niezwykle emocjonująca!

Bieżące warunki narciarskie można sprawdzić na www.wislanskiskipass.pl

Do zobaczenia na stoku!

informacja prasowa

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024