Silesion.PL

serwis informacyjny

Transmisja II konferencji przed High League 6

HIGH League 6 II KONFERENCJA

HIGH League 6 II KONFERENCJA

Czas na FIGHT WEEK. W poniedziałek 13 marca o godzinie 20:00 odbędzie się II konferencja przed galą HIGH League 6. Nie może zabraknąć dymów, emocji i zwrotów akcji. HIGH League 6 już w TĘ SOBOTĘ!

Kto walczy na gali HIGH League 6?

Podczas HL6 do oktagonu wejdzie ponownie Daro Lew. Jego przeciwnikiem będzie “Ludwiczek”. Paweł Jóźwiak ma niewyjaśnione rachunki z Marcinem Najmanem… Szef Fight Exclusive Night przyjął wyzwanie i zastąpi Jacka Murańskiego. Pogromca “Bad Boya” czyli “Don Diego” Kubiszyn zmierzy się z ojcem Denisa czyli Dawidem “Crazy” Załęckim

  • Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs Marcin Dubiel
  • Lexy Chaplin vs Paulina Hornik
  • Denis “Bad Boy” Załęcki vs Paweł “Tybori” Tyburski
  • Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk vs Kacper “Ludwiczek” Bociański
  • Tomasz “Szalony Reporter” Matysiak vs Michał Cichy
  • Denis Labryga vs Konrad Karwat
  • Mateusz “Don Diego” Kubiszyn vs Dawid “Crazy” Załęcki
  • Mateusz “Haribo” Gąsiewski vs Roger Salla
  • Marcin “El Testosteron” Najman vs Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak

Specjalna oferta dla nowych graczy:

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się z kodem rejestracyjnym MMM600 klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta + 3 x zakład bez ryzyka w wysokości do 600 zł + 10 PLN za pierwszą wpłatę.

High League 6 – pakiety PPV

Przy zakupie transmisji online z HighLeague VI mamy do wyboru dwa warianty cenowe PPV: Premium i Basic. Wybierając opcję Premium, mamy zapewnioną tranśmisję w jakości 1080p, dostęp do Hejt room’u oraz do zapisu wideo z gali na okres 7 dni. Koszt PPV Premium wynosi od 39,99 zł. Dla bardziej oszczędnych miłośników freak fightów dostępna jest opcja Basic PPV. W takim pakiecie otrzymujemy dostęp do transmisji gali w jakości 720p oraz zapisu wideo z gali przez 24 godziny od zakończenia gali. Koszt PPV Basic wynosi od 34,99 zł.

PPV można zakupić wyłącznie w serwisie HighLive.TV. Dostępne są dwie wersje – PPV Basic i PPV Premium (lepsza jakość, dodatkowy stream z Hejt Roomu, dłuższe VOD). 

High League 6PPV PremiumPPV Basic
Jakość1080p720p
Zapis videodo 7 dnido 24 godzin
Kosztod 39,99 PLNod 34,99 PLN

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author