Silesion.PL

serwis informacyjny

Dzień z Dariuszem “Daro Lew” Kaźmierczukiem przed High League 6

Dzien z Dariuszem Daro Lew Kazmierczukiem przed High League 6

Dzien z Dariuszem Daro Lew Kazmierczukiem przed High League 6

Dariusz Kaźmierczuk, znany również jako Daro Lew, urodził się 30 listopada 1973 roku w Katowicach. W trakcie swojej dotychczasowej kariery sportowej stoczył 12 profesjonalnych walk w mieszanych sztukach walki oraz jedną w kick-boxingu. Najbardziej znanym pojedynkiem w jego karierze było starcie z byłym sztangistą, srebrnym medalistą na Igrzyskach Olimpijskich w Sydney w 2000 oraz złotym medalistą na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie w 2008 – Szymonem Kołeckim. Niestety, walkę tę Kaźmierczuk przegrał już po 33 sekundach.

W roku 2020 Daro Lew z Londynu podpisał kontrakt z kontrowersyjną federacją Fame MMA. Na gali Fame MMA 7: Popek vs. Stifler stanął do walki z byłym pięściarzem, celebrytą oraz zawodnikiem MMA Marcinem Najmanem. Pojedynek ten zakończył się zwycięstwem Najmana przez TKO już w pierwszej rundzie.

W 2021 roku Dariusz Kaźmierczuk podpisał kontrakt z federacją MMA-VIP, którą założył jego były rywal – Marcin Najman. W swojej pierwszej walce w nowej organizacji zmierzył się z Szymonem “Taxi Złotówa” Wrzesińskim, jednakże został pokonany przez poddanie już w pierwszej rundzie. W tym samym roku Kaźmierczuk ponownie stanął w oktagonie MMA-VIP, aby zmierzyć się z Markiem Molakiem. Choć na początku walki radził sobie dobrze, to ostatecznie to Molak zdołał odwrócić losy pojedynku i zwyciężyć przez TKO w pierwszej rundzie.

W 2022 roku Daro Lew powrócił do walki w Fame MMA, aby zmierzyć się z raperem Filipkiem “Filipkiem” Marcinkiem w formule kick-bokserskiej na zasadach K-1, z użyciem małych rękawic do MMA. Pomimo dobrego startu w walce, Filipiek dwukrotnie posłał swojego rywala na deski, co zmusiło Dariusza do przerwania pojedynku. Wcześniej, w 2022 roku, Daro Lew opublikował utwór zatytułowany “Pasikonik”, w którym zdissował Filipka.

18 marca 2023 roku “Daro Lew” zmierzy się z Kacprem “Ludwiczkiem” Bociańskim na gali High League 6, która odbędzie się w Katowicach.

Kto walczy na gali HIGH League 6?

Podczas HL6 do oktagonu wejdzie ponownie Daro Lew. Jego przeciwnikiem będzie “Ludwiczek”. Paweł Jóźwiak ma niewyjaśnione rachunki z Marcinem Najmanem… Szef Fight Exclusive Night przyjął wyzwanie i zastąpi Jacka Murańskiego. Pogromca “Bad Boya” czyli “Don Diego” Kubiszyn zmierzy się z ojcem Denisa czyli Dawidem “Crazy” Załęckim

  • Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs Marcin Dubiel
  • Lexy Chaplin vs Paulina Hornik
  • Denis “Bad Boy” Załęcki vs Paweł “Tybori” Tyburski
  • Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk vs Kacper “Ludwiczek” Bociański
  • Tomasz “Szalony Reporter” Matysiak vs Michał Cichy
  • Denis Labryga vs Konrad Karwat
  • Mateusz “Don Diego” Kubiszyn vs Dawid “Crazy” Załęcki
  • Mateusz “Haribo” Gąsiewski vs Roger Salla
  • Marcin “El Testosteron” Najman vs Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak

Specjalna oferta dla nowych graczy:

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się z kodem rejestracyjnym MMM600 klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta + 3 x zakład bez ryzyka w wysokości do 600 zł + 10 PLN za pierwszą wpłatę.

High League 6 – pakiety PPV

Przy zakupie transmisji online z HighLeague VI mamy do wyboru dwa warianty cenowe PPV: Premium i Basic. Wybierając opcję Premium, mamy zapewnioną tranśmisję w jakości 1080p, dostęp do Hejt room’u oraz do zapisu wideo z gali na okres 7 dni. Koszt PPV Premium wynosi od 39,99 zł. Dla bardziej oszczędnych miłośników freak fightów dostępna jest opcja Basic PPV. W takim pakiecie otrzymujemy dostęp do transmisji gali w jakości 720p oraz zapisu wideo z gali przez 24 godziny od zakończenia gali. Koszt PPV Basic wynosi od 34,99 zł.

PPV można zakupić wyłącznie w serwisie HighLive.TV. Dostępne są dwie wersje – PPV Basic i PPV Premium (lepsza jakość, dodatkowy stream z Hejt Roomu, dłuższe VOD). 

High League 6PPV PremiumPPV Basic
Jakość1080p720p
Zapis videodo 7 dnido 24 godzin
Kosztod 39,99 PLNod 34,99 PLN

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author