Silesion.PL

serwis informacyjny

Traf Online już działa! Zakłady bukmacherskie na wyścigi konne

Wystartowały legalne bukmacherskie zakłady na wyścigi konne – TrafOnline! W komunikacie czytamy:

Szanowni Państwo, Udostępniamy Państwu trafonline.pl – serwis sprzedaży zakładów wzajemnych przez sieć Internet na podstawie zezwolenia wydanego przez MF. Trafonline.pl to innowacyjny i intuicyjny serwis, w który będą dostępne gonitwy z Toru: Służewiec, Partynice, czy Torów Francuskich.

W pierwszej odsłonie zaoferujemy Państwu zakłady jednogonitwowe, takie jak: Zwyczajny (ZWC), Dwójka (DWJ), Porządek (PDK), Trójka (TRJ) i Czwórka (CZW), już wkrótce dostępne będą zakłady wielogonitwowe: Septyma (SPT), Kwinta (KWN), Tripla (TPL), Dubla (DBL).

Informujemy, ze pula na wygrane jest wspólna i pochodzi ze środków wpłaconych w sieci naziemnej oraz za pośrednictwem serwisu trafonline.pl Korzystanie z platformy jest proste i intuicyjne. Wystarczy się zarejestrować, zweryfikować tożsamość, po poprawnej weryfikacji należy wpłacić pieniądze na depozyt. Po tych czynnościach mają Państwo dostęp do całego systemu, a także do Programu Gonitw, Transmisji, Statystyk, wyników i wielu innych informacji dostępnych dla Graczy.

Dbając o Państwa komfort serwis będzie stale ulepszany i zapewniał Państwu co raz więcej możliwości, Życzymy wysokich wygranych Zespół Traf

 

Jak obstawiać gonitwy w Traf Online?

  1. Wybierz się na tor podczas dni wyścigowych lub w wolnej chwili odwiedź jeden z naszych punktów sprzedaży
  2. Zaufaj swojej intuicji… lub szczęściu. Wybierz typ zakładu oraz wytypuj zwycięzców. W wybraniu typu zakładu pomoże ci kasjer lub sprzedawca.
  3. Czekaj…i trzymaj kciuki. Możesz oglądać gonitwy bezpośrednio na torze, transmisje w punktach sprzedaży lub sprawdzić wyniki na naszej stronie.

 

Wyścigi konne organizowane są w Polsce od 1841 roku a pierwszy tor zlokalizowany był na podwarszawskim Polu Mokotowskim. Największa popularność wyścigów konnych to okres międzywojenny. Obecnie gonitwy przyciągają coraz to więcej zwolenników tej szlachetnej formy rywalizacji sportowej.

Tylko pięć minut rozstań ze światem wyścigów konnych online.

Czym jest nieaktywne Konto Gracza?

Konto Gracza nieaktywne na Konto, które zostało założone przez Gracza, ale proces rejestracji nie został zakończony. Gracz może się zdarzyć, nie może jednal zasilać portfela i obstawiać prąd. Pełna funkcjonalność Konta jest dostępna dla Graczy, którzy zeskanowali swój dowód osobisty.

Ile trwa weryfikacja konta?

Do 15 minut. O zakończeniu procesu weryfikacji Gracz informowany o komunikacie na stronie serwisu.

Jak to działa?

  1. Przygotuj swój dowód osobisty.
  2. Kliknij przycisk „Wykonaj zdjęcia teraz”. Jeżeli masz już na swoim urządzeniu zdjęcia lub skany dowodu osobistego możesz wczytać przygotowane obrazy (przyjmujemy pliki typu .jpg, .png i .tiff).
  3. Wczytaj obraz tyłu i przodu dokumentu. Upewnij się, że dane na dokumencie są dobrze widoczne, a zdjęcie jest wykonane według podanych instrukcji.
  4. Poczekaj, aż system zweryfikuje przesłane dane.
  5. Gotowe! Twoja tożsamość została potwierdzona i możesz już w pełni korzystać z Trafonline.

Potwierdź swoją tożsamość w TrafOnline

Dopasuj obszar dokumentu do ramki za pomocą przycisków znajdujących się poniżej.

Jak dobrze wykonać zdjęcie?

Upewnij się, że:
tekst na dokumencie jest w całości widoczny i czytelny,
zdjęcie jest ostre oraz dobrze oświetlone,
perspektywa dokumentu jest prosta, to znaczy krawędzie dokumentu są równoległe do krawędzi zdjęcia,
na żadnych danych nie występują refleksy lub odbicia światła,
zdjęcie jest kolorowe,
dokument zajmuje większość obszaru zdjęcia, jednak krawędzie dokumentu nie mogą wyjść poza zdjęcie.

Po jakim czasie środki które doładowuję pojawią się się na moim portfelu?

Wszystkie wpłaty dokonane na stronie internetowej powinny być księgowane natychmiastowo.

Jaki jest minimalny depozyt?

Minimalna kwota, jaką gracz może wpłacić na swoje konto gry wynosi 10 zł.

 

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023