Silesion.PL

serwis informacyjny

Totolotek z konkursem Wszyscy Na Bali

#WszyscyNaBali z Totolotek

Podróż za jeden kupon?

#TwójBukmacher stawia wycieczkę życia!

Marzysz o niezapomnianych wakacjach na egzotycznej wyspie Bali? Totolotek z chęcią Cię tam zabierze! Dowiedz się jakie to proste i wejdź do gry!

W trakcie dowolnej kolejki Polskiej Ekstraklasy postaw kupon z 6 meczami (1X2) tej kolejki za 6 zł.

Nie musisz grać grubo, żeby z nami lecieć! Nagroda główna jest na wyciągnięcie…
Kuponu za jedyne 6 pln!

Nie zapominamy o naszych najskuteczniejszych Graczach. Dla dwóch najlepszych ekspertów od piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są pakiety wyjazdowe na Bali, a zasady są banalnie proste!

  • Zagraj dokładnie za 6 zł
  • Postaw dokładnie 6 zdarzeń z tej samej kolejki LOTTO Ekstraklasy (kolejki od 21. do 37.)
  • Graj bez „podpórek”, tylko na zwycięstwo gospodarza, remis lub zwycięstwo gości
  • Zgłoś się z wygranym kuponem na adres bali@totolotekpl w ciągu 2 dni od zakończenia ostatniego meczu danej kolejki
  • Najwyższe trafione kursy łączne w Internecie (pierwszy pakiet) i punktach sprzedaży (drugi pakiet) to wyjazdy na Bali z Totolotkiem!

Pamiętaj o karcie Bet Club przy grze w punkcie naziemnym

Przemyśl dobrze strategię i pamiętaj, że Ekstraklasa potrafi być nieprzewidywalna.

Więcej kuponów, to większa szansa na podróż do tropikalnego raju!

RANKING BALI

  • 1 lutego – 20 maja 2019 roku

W ramach trwającego programu Bet Club masz możliwość rywalizowania z innymi Uczestnikami w specjalnym rankingu, w którym główną nagrodą jest wyjazd na egzotyczną wyspę Bali w Indonezji. Wymarzone wakacje w czerwcu? Nie czekaj, wejdź do gry i włącz się do walki o nagrodę główną.

  • Ranking Punktów Totolotek:

Miejsca 1-5: Nagroda Główna: Pakiet wyjazdowy dla jednej osoby na Bali

  • Ranking Internetowy:

Miejsca 1-5: Nagroda Główna: Pakiet wyjazdowy dla jednej osoby na Bali

Konkurs „ Wszyscy na Bali! ” regulamin 

Dzień ogłoszenia wyniku konkursu – 19 maja 2019 roku

1. Akcja promocyjna ” Wszyscy na Bali! ”, przeprowadzona zostanie w okresie od dnia jej ogłoszenia do zakończenia ostatniego meczu 37 kolejki LOTTO Ekstraklasy – sezon 2018/19.

2. Konkurs „ Wszyscy na Bali! ” obejmować będzie kolejki od 21. do 37. LOTTO Ekstraklasy (najwyższej klasy rozgrywkowej piłki nożnej w Polsce)– sezon 2018/19.

3. Warunkiem wzięcia udziału w akcji promocyjnej „ Wszyscy na Bali! ” jest posiadanie zarejestrowanego konta w serwisie Totolotek.pl lub posiadanie aktywnej karty Bet Club (dotyczy klientów punktów sprzedaży stacjonarnej Totolotek).

4. Aby wziąć udział w konkursie „ Wszyscy na Bali! ” należy wytypować dokładnie 6 z 8 spotkań LOTTO Ekstraklasy (spośród kolejek od 21. do 37. – sezon 2018/19). Wszystkie zdarzenia zawarte na kuponie sześciozdarzeniowym muszą dotyczyć tej samej kolejki LOTTO Ekstraklasy.

5. Typować należy tylko i wyłącznie zwycięstwo gospodarzy, remis lub zwycięstwo gości. Kupony, na których znajdą się inne typy, jak np. podwójna szansa, liczba bramek, handicap itd. oraz kupony z zakładami na inne rozgrywki, dyscypliny oraz zakładami specjalnymi nie będą brane pod uwagę w klasyfikacji konkursu.

6. Gracz może postawić dowolną ilość kuponów w każdej z kolejek. Podstawą do wygranej będzie najwyższy kurs łączny 6 spotkań z tej samej kolejki spośród wszystkich wygranych i prawidłowo zgłoszonych kuponów.

7. Akcja promocyjna dotyczy tylko zakładów prostych, sześciozdarzeniowych.

8. W przypadku, gdy mecz nie odbędzie się i finalnie zostanie rozliczony jako zwrot według przepisów § 18 Regulaminu Toto-Mix (dostępnego na stronie www.totolotek.pl), a pięć pozostałych zdarzeń rozliczonych zostanie jako wygrane, kupon zostanie uznany jako wygrany, natomiast zdarzenie objęte zwrotem zostanie rozliczone po kursie 1,0. W opisanym przypadku kurs łączny zgłoszonego, wygranego kuponu w konkursie „ Wszyscy na Bali! ” zostanie odpowiednio pomniejszony.

9. Stawka za kupon sześciozdarzeniowy musi wynosić dokładnie 6 zł. Inne stawki nie będą brane pod uwagę w zgłoszeniach do konkursu „ Wszyscy na Bali! ”.

10. Podstawą do zgłoszenia się do konkursu „ Wszyscy na Bali! ” oraz odebrania potencjalnej nagrody będzie wysłanie czytelnego zdjęcia lub screena wygranego kuponu na adres bali@totolotek.pl w ciągu dwóch dni od dnia rozliczenia kuponu.

11.Każdy kupon przesłany na adres bali@totolotek.pl dostanie odpowiedź zwrotną, z potwierdzeniem jego otrzymania oraz informacją, czy kupon jest aktualnie wygrywającym. W przypadku, gdyby gracz stracił prowadzenie w klasyfikacji konkursowej, również dostanie stosowne powiadomienie.

12.Jeśli gracz nie otrzyma potwierdzenia przyjęcia przez Organizatora kuponu na cele konkursowe w ciągu 48 h od momentu wysłania kuponu, gracz zobligowany jest do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta (pomoc@totolotek.pl) celem wyjaśnienia sprawy.

13. Gracz internetowy, który w czasie trwania akcji promocyjnej trafnie wytypuje 6 zdarzeń w jednej z siedemnastu kolejek LOTTO Ekstraklasy (akcją objęte są kolejki od 21. do 37. Lotto Ekstraklasy – sezon 2017/2018) z najwyższym kursem łącznym AKO wygra nagrodę główną.

14. Gracz typujący w naziemnych punktach sprzedaży, posiadający aktywną kartę Bet Club, który w czasie trwania akcji promocyjnej trafnie wytypuje 6 zdarzeń w jednej z siedemnastu kolejek LOTTO Ekstraklasy (akcją objęte są kolejki od 21. do 37. Lotto Ekstraklasy – sezon 2017/2018) z najwyższym kursem łącznym wygra nagrodę główną. Warunkiem koniecznym wzięcia udziału w konkursie „ Wszyscy na Bali! ” jest zagranie przy użyciu karty Bet Club, w innym przypadku dany kupon nie będzie brany pod uwagę.

15. Nagrodą główną dla najlepszego Gracza spośród typujących w Internecie oraz dla najlepszego Gracza spośród typujących w naziemnych punktach sprzedaży będzie pakiet wyjazdowy dla 1 osoby na Bali.
a. Przez „ Pakiet wyjazdowy ” należy rozumieć wyjazd na egzotyczną wyspę Bali – planowany termin: 16-24 czerwca 2019 roku (może ulec zmianie), przeloty, zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych, ubezpieczenie, częściowe wyżywienie oraz dwie wycieczki fakultatywne.

16. W przypadku, gdy nie będzie ani jednego poprawnie zgłoszonego, trafnie wytypowanego kuponu zarówno w Internecie, jak i w naziemnych punktach sprzedaży, nagroda główna przejdzie na osoby, które zajęły miejsce szóste w obu rankingach Bali.

a. Jeśli nie będzie ani jednego trafnie wytypowanego kuponu sześciozdarzeniowego w konkursie internetowym, a będzie trafnie wytypowany w naziemnych punktach sprzedaży, wówczas nagrodę główną zdobędzie osoba, która zajęła szóste miejsce w internetowym rankingu Bali oraz osoba, która trafnie wytypowała najwyższy kurs łączny w naziemnych punktach sprzedaży.
b. Jeśli nie będzie ani jednego trafnie wytypowanego kuponu sześciozdarzeniowego w konkursie w naziemnych punktach sprzedaży, a będzie trafnie wytypowany w konkursie internetowym, wówczas nagrodę główną zdobędzie osoba, która zajęła szóste miejsce w rankingu Bali w naziemnych punktach sprzedaży oraz osoba, która trafnie wytypowała najwyższy kurs łączny w konkursie internetowym.
c. Przez ranking Bali należy rozumieć rywalizację w Rankingu Internetowym oraz Rankingu Punktów Totolotek w ramach programu Bet Club w okresie od 1 lutego do 20 maja 2019 roku włącznie. Regulamin rankingu Bali znajduje się na stronie www.totolotek.pl oraz w naziemnych punktach sprzedaży.

17. Uczestnik Programu może wygrać w ramach prowadzonej akcji promocyjnej tylko jedną nagrodę.

18. Nagrody wskazane w pkt. 15 niniejszego załącznika przyznane zostaną na podstawie Rankingów Krajowych, którego oficjalne wyniki zostaną ogłoszone w punktach Totolotek oraz na stronie www.totolotek.pl w dniu 23 maja 2019 roku.

19. W przypadku uzyskania takiego samego kursu łącznego na wygranym kuponie przez więcej niż jednego Uczestnika, o klasyfikacji decydować będzie wcześniejsza data zawarcia zakładu, a jeśli i na tej podstawie nie będzie się dało wyłonić zwycięzcy, decydujące znaczenie będzie miała wcześniejsza data i godzina przystąpienia Uczestnika do programu Bet Club, a dla graczy internetowych, data i godzina rejestracji w serwisie Totolotek.pl

20. Uczestnikom nie przysługuje prawo do wymiany przysługującej nagrody na gotówkę lub inną nagrodę rzeczową. Nagrody nie można przekazać innej osobie.

21. W przypadku, gdy wartość przyznanej nagrody rzeczowej przekroczy kwotę 2000 zł Organizator Programu zobowiązuje się do przyznania nagrodzonemu Uczestnikowi dodatkowej nagrody pieniężnej. Nagroda pieniężna łącznie z nagrodą rzeczową będzie stanowić całkowitą wartość przyznanej nagrody.

22. Uczestnik nie może przekazać nagrody innej osobie, a zwłaszcza pracownikowi punktu przyjmowania lub osobie prowadzącej punkt przyjmowania zakładów Organizatora programu.

23. W przypadku odmowy skorzystania z przysługującej nagrody przez zwycięskiego uczestnika, niespełnienia warunków konkursowych niezbędnych do jej odbioru, złamania regulaminu konkursu lub innej przyczyny, mającej bezpośredni lub pośredni wpływ na właściwy przebieg rywalizacji nagroda zostanie przekazana kolejnemu uczestnikowi znajdującemu się na oficjalnej liście z wynikami konkursu, jednak nie dalej niż do 3 miejsca w konkursie internetowym i nie dalej niż do 3 miejsca w konkursie w naziemnych punktach sprzedaży. Jeśli żaden z trzech graczy będących na miejscach od 1 do 3 w obu rankingach konkursowych nie spełni zapisów niniejszego Regulaminu, nagroda przypadnie uczestnikom konkursu ranking Bali, którzy zajęli odpowiednio miejsca od 6 do 10 w Konkursie Internetowym lub/i Konkursie Punktów Totolotek.

a. W przypadku gdy gracz obejmuje prowadzenie w klasyfikacji konkursowej, otrzyma stosowną informację drogą mailową, w odpowiedzi na przesłane zgłoszenie.
b. W przypadku, gdy gracz traci prowadzenie w konkursie na rzecz innego gracza, również otrzyma stosowną informację o zmianie miejsca w odpowiedniej klasyfikacji na miejsce rezerwowe lub przesunięcie się poza listę rezerwową. Miejsca drugie i trzecie w obu klasyfikacjach traktowane są jako rezerwowe.

24. Osoby zainteresowane odbiorem nagrody głównej zobowiązane są do wysłania wiadomości na adres bali@totolotek.pl do dnia 26 maja 2019, w której zostaną zawarte następujące informacje: chęć wyjazdu oraz dane zawierające: imię i nazwisko, datę urodzenia, PESEL, numer paszportu wraz z datą wydania i datą ważności, numer telefonu kontaktowego, adres e-mail oraz informację o chorobach przewlekłych.

25. Uczestnik Programu, decydując się na odbiór nagrody, wyraża zgodę na:

a. przetwarzanie danych osobowych przez ich Administratora t.j. Spółkę TOTOLOTEK S.A. na potrzeby udziału w nagrodowej imprezie,
b. wykorzystanie wizerunku na potrzeby reklamowe i promocyjne Organizatora imprezy, utrwalonego w toku jej trwania.

Ranking ” BALI ” regulamin

1 lutego – 20 maja 2019 r.

1. Akcja promocyjna ” BALI ”, przeprowadzona zostanie w okresie od 1 lutego do 20 maja.

2. Akcja promocyjna skierowana jest do Uczestników programu „Bet Club w punktach sprzedaży – edycja 2019” oraz Uczestników programu „Bet Club Online – edycja 2019”.

3. Zasady gromadzenia punktów określone są odpowiednio w Regulaminie Bet Club w punktach sprzedaży – edycja 2019 oraz w Regulaminie Bet Club Online – edycja 2019.

4. Uczestnicy, którzy w okresie trwania akcji promocyjnej zdobędą największą liczbę punktów otrzymują gwarantowane nagrody na podstawie prowadzonej klasyfikacji Uczestników tj. „Ranking Internetowy”, „Ranking Punktów Totolotek”.

5. Ranking Internetowy – to klasyfikacja punktowa Uczestników programu Bet Club zarejestrowanych w serwisie Totolotek.pl względem liczby zgromadzonych punktów w programie, prowadzona w całym okresie akcji promocyjnej ” BALI ”.

6. Ranking Punktów Totolotek – to klasyfikacja punktowa Uczestników programu Bet Club w punktach sprzedaży Totolotek względem liczby zgromadzonych punktów w programie prowadzona w całym okresie akcji promocyjnej ” BALI ”.

7. W okresie trwania akcji promocyjnej ” BALI ” będą prowadzone równocześnie dwie punktacje Bet Club:
– Punktacja Bet Club: za okres od początku trwania edycji 2019 – od 1 stycznia
– Ranking Bali: w okresie od 1 lutego do 20 maja 2019 roku

8. Wymiana punktów na nagrody i bonusy będzie skutkowała odjęciem danej ilości punktów w Ranking BALI oraz punktacji Bet Club.

a. W Rankingu Internetowym BALI oraz Punktów Totolotek BALI możliwa jest punktacja ujemna.

9. Zdobywcy największej liczby punktów w klasyfikacji Rankingu Internetowego oraz Punktów Totolotek na zakończenie akcji promocyjnej otrzymują gwarantowaną nagrodę:
Ranking Krajowy Punktów Totolotek:

Miejsca 1-5 Nagroda główna: Pakiet wyjazdowy dla 1 osoby na Bali
Ranking Krajowy Internetowy:

Miejsca 1-5 Nagroda główna: Pakiet wyjazdowy dla 1 osoby na Bali

a. Przez „ Pakiet wyjazdowy ” należy rozumieć wyjazd na wyspę Bali w Indonezji – planowany termin: 16-24 czerwca 2019 roku (może ulec zmianie), przeloty, zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych, ubezpieczenie, częściowe wyżywienie oraz dwie wycieczki fakultatywne.

10. Uczestnik Programu może wygrać w ramach prowadzonej akcji promocyjnej tylko jedną nagrodę.

11. Nagrody wskazane w pkt.9 niniejszego załącznika przyznane zostaną na podstawie Rankingów Krajowych, którego oficjalne wyniki zostaną ogłoszone w punktach Totolotek oraz na stronie www.totolotek.pl w dniu 23 maja 2019 roku.

12. Uczestnik decydując się na odbiór nagrody głównej w Rankingu BALI wyraża równocześnie zgodę na automatyczne odjęcie z Punktacji Bet Club prowadzonej od 1 stycznia 2019 roku wszystkich punktów zdobytych w ramach Rankingu BALI w okresie od 1 lutego do 20 maja 2019 roku.

13. Uczestnik Programu, decydując się na odbiór nagrody, wyraża zgodę na:

a. przetwarzanie danych osobowych przez ich Administratora t.j. Spółkę TOTOLOTEK S.A. na potrzeby udziału w nagrodowej imprezie,
b. wykorzystanie wizerunku na potrzeby reklamowe i promocyjne Organizatora imprezy, utrwalonego w toku jej trwania.

14. Uczestnicy obu rankingów krajowych, którzy zajęli miejsca 1-5 lub 1-6 (w zależności od wyników konkursu „ Wszyscy na Bali! ”) w okresie od zakończenia akcji do czasu ogłoszenia oficjalnych wyników nie będą mieli możliwości wymiany punktów na nagrody i bonusy oferowane w programie Bet Club.

15. W przypadku uzyskania takiej samej liczby punktów przez więcej niż jednego Uczestnika, o klasyfikacji wygrywających decydowała będzie liczba zawartych zakładów. W przypadku takiej samej liczby zawartych zakładów, decydujące znaczenie będzie miała wcześniejsza data i godzina przystąpienia Uczestnika do programu Bet Club (dla graczy serwisu Totolotek.pl data rejestracji).

16. Uczestnikom nie przysługuje prawo do wymiany przysługującej nagrody na gotówkę lub inną nagrodę rzeczową. Nagrody nie można przekazać innej osobie.

17. W przypadku, gdy wartość przyznanej nagrody rzeczowej przekroczy kwotę 2000 zł Organizator Programu zobowiązuje się do przyznania nagrodzonemu Uczestnikowi dodatkowej nagrody pieniężnej. Nagroda pieniężna łącznie z nagrodą rzeczową będzie stanowić całkowitą wartość przyznanej nagrody.

18. W przypadku odmowy skorzystania z przysługującej nagrody przez zwycięskiego Uczestnika, nagroda zostanie przekazana kolejnemu Uczestnikowi znajdującemu się na oficjalnej liście z wynikami akcji, jednak nie dalej niż do 10 miejsca w Rankingu Internetowym oraz nie dalej niż do 10 miejsca w Rankingu Punktów Totolotek.
a. Warunkiem odbioru nagrody przez kolejnego Uczestnika jest posiadanie nie mniejszej ilości zgromadzonych punktów niż stan punktowy odnotowany na zakończenie danego rankingu.

19. Uczestnik nie może przekazać nagrody innej osobie, a zwłaszcza pracownikowi punktu przyjmowania lub osobie prowadzącej punkt przyjmowania zakładów Organizatora programu.

20. Osoby zainteresowane odbiorem nagrody głównej , w tym osoby z listy rezerwowej, które zajęły miejsca od 6 do 10 w Rankingu Internetowym oraz Rankingu Punktów Totolotek zobowiązane są do wysłania wiadomości na adres bali@totolotek.pl do dnia 26 maja 2019 roku, w której zostaną zawarte następujące informacje: deklaracja chęci wyjazdu oraz dane zawierające: imię i nazwisko, datę urodzenia, PESEL, numer paszportu wraz z datą wydania i datą ważności, numer telefonu kontaktowego, adres e-mail oraz informację o chorobach przewlekłych.

21. Równolegle z Rankingiem Internetowym BALI oraz Punktów Totolotek BALI prowadzony jest konkurs „ Wszyscy na Bali! ”. W przypadku, jeśli w konkursie „ Wszyscy na Bali! ” nie uda się wyłonić zwycięzcy spośród kuponów zawartych w Internecie, nagroda główna trafi do Uczestnika, który zajął szóste miejsce w Rankingu Internetowym. Analogicznie, jeśli w konkursie „ Wszyscy na Bali! ” nie uda się wyłonić zwycięzcy spośród kuponów zawartych w naziemnych punktach sprzedaży, nagroda główna trafi do Uczestnika, który zajął szóste miejsce w Rankingu Punktów Totolotek.

22. W przypadku gdyby w trakcie trwania akcji promocyjnej „ BALI ” został zakończony program Bet Club 2019 i jednocześnie zastąpiony innym programem lojalnościowym, Organizator zobowiązuje się do przeliczenia punktów uzyskanych w nowym programie, analogicznie do zasad ustanowionych w programie Bet Club 2019 i do dodania ich do rankingu „ BALI ” dla pierwszych pięćdziesięciu Graczy na dzień wprowadzenia nowego programu lojalnościowego.

Darmowy zakład w TotoloteK

Specjalny bonus powitalny dla czytelników Silesion.pl

Dostaniesz od zakładów bukmacherskich Totolotek

  • freebet (darmowy zakład) w wysokości 25 PLN bez wpłaty własnej
  • 100% bonus od depozytu

Kod rejestracyjny LB720

Co musisz zrobić?

1. Zarejestruj się w punkcie TOTOLOTEK lub online
2. Otrzymaj Bonus + FREEBET
3. Dokonaj depozytu (wpłaty)
4. Otrzymasz 100% BONUS od pierwszej wpłaty

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024