Silesion.PL

serwis informacyjny

“The Book of Boba Fett” – trailer serialu “Księga Boba Fett”z uniwersum “Gwiezdnych wojen”.

The Book of Boba Fett

The Book of Boba Fett

Platforma streamingowa Disney+ udostępniła pierwszy zwiastun serialu “The Book of Boba Fett” czyli kolejnej produkcji osadzonej w świecie “Gwiezdnych Wojen”. Serial “The Book of Boba Fett” będzie mieć premierę 29 grudnia na Disney+.

Księga Boby Fetta jest także jednym z kilku planowanych spin-offów Gwiezdnych Wojen, nad którymi pracuje nad Disney Plus. Trwają prace również nad Ashoką i Rangers of the New Republic , które w przyszłości przejdą do oryginalnej serii w „klimatycznym wydarzeniu fabularnym”. Jest to dodatek do innych produkcji osadzonych w świecie Gwiezdnych Wojen , które mają trafić do usługi przesyłania strumieniowego w przyszłości, w tym prequel Łotr 1 Andor , Obi-Wan Kenobi , Lando , The Acolyte , a także przyszłe sezony The Bad Batch i The Mandalorian .

Czy są jakieś książki o Boba Fett?

Tak. Boba Fett to seria książek dla młodych czytelników wydanych przez Scholastic i napisanych przez Terry’ego Bissona (książki 1 i 2) oraz Elizabeth Hand (książki od 3 do 6). … Serial wyjaśnia, jak Boba rozpoczyna karierę jako jeden z największych łowców nagród w galaktyce.

Czy Mandalorianie mogą pokonać rycerzy Jedi?

Nie. Wojna Mandaloriańsko-Jedi była serią wielu konfliktów toczonych pomiędzy Mandalorianami a Zakonem Jedi . Ostateczna wojna pomiędzy obiema grupami ostatecznie doprowadziły do dewastacji dawnej za planetę z Mandalore. Spowodował to kataklizm, który spalił większość powierzchni planety i zamienił ją w martwą białą pustynię czym zakończył konflikt a Jedi zwyciężyli.

Czy Boba Fett to prawdziwy Mandalorianin?

Boba Fett nosi mandaloriańską zbroję. W sezonie 2 odcinku 8 Boba Fett głośno mówi, że nie jest Mandalorianinem. W S2E6 Mandalorianina wyjaśniono, że Fettowie są uważani za podrzutków, ze zbroją obdarowaną przez Mandalorian, więc jest Mandalorianinem w taki sam sposób, w jaki Mando jest Mandalorianinem. To wyjaśnia pewne główne niejasności na przestrzeni lat dotyczące sposobów, w jakie ktoś może być Mandalorianem poza pochodzeniem etnicznym.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author