Silesion.PL

serwis informacyjny

TAURON Hokej Liga: Unia ostatnim półfinalistą

W czwartek, 14 marca odbył się siódmy mecz ćwierćfinałowy w parze Re-Plast Unia Oświęcim – Comarch Cracovia. Unia wygrała 1:0, w serii 4-3 i awansowała do najlepszej czwórki ligi. Biało-niebiescy zagrają z GKS Tychy, a w drugim półfinale GKS Katowice zmierzy się z JKH GKS Jastrzębie. Pierwsze spotkania już w najbliższą niedzielę. Transmisje na platformie polskihokej.tv.

Komplet widzów obserwował decydują starcie na lodowisku w Oświęcimiu. Drużyny głównie skupiły się na zabezpieczeniu własnej bramki i obawiały się podjąć ryzyko. Krakowianie oddali kilka bardzo groźny strzałów, ale w świetnej dyspozycji był bramkarz Linus Lundin. W 55. minucie Daniel Olsson Trkulja przeprowadził akcję, która przesądziła o losach meczu. Szwed zaskoczył bramkarza Cracovii i uradował swoich kolegów z drużyny oraz tysiące kibiców. Podopieczni Rudolfa Rohacka próbowali zmienić wynik spotkania, ale nie dali rady. Unia awansowała do półfinału, w którym zmierzy się z GKS Tychy. Pierwsze spotkanie w niedzielę, 17 marca rozpocznie się o godz. 18. W drugiej parze również o godz. 18 w Satelicie GKS Katowice zmierzy się z JKH GKS Jastrzębie. 

Siódmy mecz ćwierćfinału TAURON Hokej Ligi 

  • Re-Plast Unia Oświęcim – Comarch Cracovia 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)

Trkulja 55

Stan rywalizacji: 4-3 (awans Unii)

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024