Silesion.PL

serwis informacyjny

“SZARADA” – debiutancki album muzyczny Gabi Foksa

SZARADA debiutancki album muzyczny Gabi Foksa

SZARADA debiutancki album muzyczny Gabi Foksa

Gabi Foksa ze swoim pierwszym albumem już dostępnym na wszystkich mediach streamingowych, w dniu dzisiejszym ma premierę cały materiał zatytułowany ,,SZARADA” – debiutancki album muzyczny młodej 19- letniej artystki zwanej – Gabi Foksa. Na płycie możemy znaleźć 12 autorskich utworów dziewczyny opisujących Jej wewnętrzne JA. Płyta jest bardzo różnorodna muzycznie co pozwala odnaleźć się tam nie jednej osobie.

,,Wirtualny Świat” to przejście ze świata realnego do wirtualnego, jak możemy zauważyć te światy łączą się ze sobą i w takiej konwencji został również przedstawiony cały teledysk, który jest dostępny już dziś dla każdego z użytkowników na platformie YouTube.

___
Gabi Foksa to 19. letnia piosenkarka, multiinstrumentalistka oraz autorka tekstów. Gabrysia jest również 24 krotną laureatką ogólnopolskich konkursów wokalnych.
Podczas zeszłorocznych wakacji mogliśmy śledzić jej projekt z 50. coverami – artystka wydawała codziennie przez równe 50 dni po jednym coverze znanych już nam piosenek (z granym przez siebie podkładem), całość projektu zyskała uznanie miasta Sosnowiec i została wydana w formie digibook’a, a materiał można odsłuchać w całości (50 utworów na spotify, tidal, apple music etc…). Jak widzicie, nie byle kto porwałby się na taką regularność i samodyscyplinę, ale to nie wszystko.
Gabrysia idąc za ciosem wypuszcza właśnie swój debiutancki album zwany „S Z A R A D A”, który w dniu dzisiejszym ma swoją oficjalną premierę.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author