Silesion.PL

serwis informacyjny

Superpiątka: Weekend z Super Regio

Rusza Super Regio. Superbet gra ofensywnie takze w 3 i 4 lidze pilkarskiej

Rusza Super Regio. Superbet gra ofensywnie takze w 3 i 4 lidze pilkarskiej

W zakładach bukmacherskich Superbet od poczatku marca w ofercie bukmachera dostępne jest “SUPER REGIO”, czyli najbardziej rozbudowana oferta zakładów przedmeczowych i LIVE na rozgrywki 3 i 4 ligi. Superbet oferuje od dziś zakłady przedmeczowe z najszerszą ofertą na polskie rozgrywki 3 i 4 ligi oraz Puchar Polski na szczeblu centralnym i lokalnym. Do tej pory praktycznie żadna firma na rynku nie była skłonna do przyjmowania zakładów na pojedyncze zdarzenia z tego szczebla rozgrywkowego. Superbet nie boi się wyzwań i jest gotowy także na grę singlową.

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

Najbliższy weekend (12-13 marca 2022) stoi pod znakiem powrotu rozgrywek 3. i 4. ligi. Wraz z nimi nasza oferta Super Regio będzie przebogata, ale żeby nieco Wam ułatwić zadanie, wybraliśmy kilka prawdziwych hitów.

Sobota (12.03), godzina 15:00

Legionovia Legionowo – Świt Nowy Dwór Mazowiecki

W końcowym rozrachunku to spotkanie może zadecydować o awansie do 2. ligi. Porażka Świtu zdecydowanie zredukuje jego szanse na wywalczenie promocji. Z kolei na stracie punktów Legionovii skorzysta… Polonia Warszawa, która czai się za jej plecami i nie ukrywa swoich aspiracji sięgających szczebla centralnego.

Sobota (12.03), godzina 15:00

Olimpia Zambrów – ŁKS Łomża

Dla lokalnej społeczności, to derby, które elektryzują ich bardziej niż El Clasico. Do tego to przecież mecz, który będzie decydował o końcowym układzie tabeli 4 ligi podlaskiej. Dwie drużyny z dużymi ambicjami, obie chcą marzą o awansie. Ten cel może zrealizować tylko jedna z nich. Która? Bliżej celu będzie z pewnością ekipa, która zgarnie komplet punktów w najbliższy weekend!

Sobota (12.03), godzina 14:00

Mazovia Mińsk Mazowiecki – Victoria Sulejówek

Dla gości to być albo nie być w walce o wygranie ligi. Zimowe sparingi potwierdzają wysoką formę piłkarzy z Sulejówka. Victoria ma na rozkładzie kilka solidnych 3-ligowych ekip. Teraz naprzeciwko podopiecznych Łukasza Ryczkowskiego stanie „papierowy tygrys” z Mińska. Kadrowo i organizacyjnie Mazovia prezentuje się świetnie, ale ciągle nie ma to przełożenia na punkty. Zmienia to powoli trener Marcin Sasal, który od momentu objęcia posady w trakcie rundy jesiennej zdobył komplet punktów!

Sobota (12.03), godzina 13:00

Hutnik Warszawa – Narew Ostrołęka

Reforma rozgrywek na Mazowszu, sprawia że spadek czeka połowę obecnych czwartoligowców. Uniknąć tego chciałyby zarówno Hutnik i Narew, ale może im zabraknąć atutów, chociaż obie takowe mają. Dla gospodarzy jest nim zapewne nowy, piękny stadion na Bielanach. Z kolei goście stawiają na stranieri. Zimowe transfery oparte były w dużej mierze o obcokrajowców. Wygrany złapie oddech. Przegranego czeka kilka ciężkich tygodni.

Niedziela (13.03), godzina 13:00

Olimpia Olsztynek – Rominta Gołdap (1/8 finału Pucharu Regionalnego Warmińsko-Mazurski ZPN)

Oba zespoły w rozgrywkach ligowych to liderzy swoich grup, pewnie kroczący w kierunku czwartoligowych boisk. Tym razem przyjdzie im się jednak zmierzyć w rozgrywkach Regionalnego Pucharu Polski. Gospodarze to sensacyjny uczestnik ubiegłorocznego finału. Zawodnicy z Gołdapii w zeszłym roku zanotowali falstart i odpadli z niżej notowanym rywalem już na początku pucharowych zmagań. Historia lubi się powtarzać, czy tak będzie również tym razem?

____

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024