Silesion.PL

serwis informacyjny

Strzelecka Susza czyli zwrot za bezbramkowy wynik w Fortunie

Strzelecka Susza czyli zwrot za bezbramkowy wynik w Fortunie

Strzelecka Susza czyli zwrot za bezbramkowy wynik w Fortunie

Czy zdarzyło Ci się kiedyś postawić kupon na strzelca bramki, a mecz zakończył się wynikiem bezbramkowym? Taka sytuacja może zdenerwować nawet  najspokojniejszych typerów. Na szczęście od dziś nie musisz się o to martwić, ponieważ Fortuna daje Ci zwrot za zakłady zawierane na strzelców gola w meczu, jeżeli zakończy się on wynikiem 0:0.

Przykładowo: jeśli postawisz, że Lewandowski strzeli gola w meczu z Arabią Saudyjską, a mecz zakończy się 0:0 to dostaniesz zwrot (zakład zostanie rozliczony po kursie 1.0) za swój zakład, jak i za wszystkich pozostałych zawodników w tym meczu. Należy pamiętać, że ta zasada będzie tylko zakładów typu strzeli gola” w standardowej ofercie (nie dotyczy BetBuildera i innych zakładów łączonych lub specjalnych). Proste, prawda? Jedyny taki produkt na rynku! Nigdzie indziej tego nie znajdziesz! To co, zaczynamy zabawę w typowanie strzelców?

Sprawdź szczegóły naszej specjalnej oferty:

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się z kodem rejestracyjnym MMM600 klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta + zakład bez ryzyka w wysokości do 600 zł oraz bonus od depozytu do 200 złotych z freebetem 10 PLN

FORTUNA POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 23 stycznia 2012 r. o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 (przedłużonej decyzją z dnia 22 stycznia 2018 r. o numerze PS4.6831.22.2017).

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024