Silesion.PL

serwis informacyjny

Darmowa transmisja z Move Federation – 1. połowa Team Bungee vs Team Crusher

Darmowa transmisja z Move Federation 1. polowa Team Bungee vs Team Crusher

Darmowa transmisja z Move Federation 1. polowa Team Bungee vs Team Crusher

Premierowy turniej z udziałem 48 gwiazd Internetu odbędzie się już dziś w Arenie Gliwice oraz w PPV. Znane postacie ze świata Youtube, Tiktoka czy Instagrama spotkają się tym razem nie w oktagonie, a na futurystycznym boisku piłkarskim! Transmisja rozpoczyna się o 19:30 od studia i otwarcia wydarzenia. Za darmo zobaczycie też pierwszą połowę meczu pomiędzy Team Bungee a Team Crusher!.

Pozostałe spotkania odbędą się w systemie PPV, a w nich Team Boxdel vs Team Gola, Team WK vs Team Tromba, Team X vs Natsu World.

Zakłady sportowe na Football SuperShow dostępne wyłącznie na stronie legalnego bukmachera FORTUNA. Kursy w zakładach sportowych na mecze Move Federation:

Mecz102100212
TEAM BOXDEL vs TEAM GOLA2.006.502.201.531.641.04
TEAM TROMBA vs TEAM WK1.357.004.401.152.701.05
TEAM BUNGEE vs TEAM CRUSHER4.108.001.352.701.171.03
TEAM X vs TEAM NATSU WORLD4.108.001.352.701.171.03
kursy z dnia 19.11.2022

Sprawdź szczegóły naszej specjalnej oferty:

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się z kodem rejestracyjnym MMM600 klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta + zakład bez ryzyka w wysokości do 600 zł 

Fortuna posiada zezwolenie na zakłady. Hazard wiąże się z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach jest karalny. Dozwolone dla osób powyżej 18 roku życia

W turnieju MOVE FEDERATION bierze udział sześć drużyn sześcioosobowych męskich i dwie drużyny sześcioosobowe mieszane. W pierwszym meczu turnieju team Crusher zmierzy się z drużyną Bungee. W drużynie Crusher pod przywództwem Kacpra Błońskiego zagrają: Czarek Czaruje, Maciej Turski, Piotr Szczurek, Anzor Azhiev oraz Adrian Polak. Ich rywalem została team Bungee, której kapitanem został Patryk Bandurski. W składzie zobaczymy: Jakuba Rokickiego, Bartka Konczyka, Dominika Cybulskiego, Dawida Rzeźnika oraz Miłosza Marcinkowskiego. 

Nie zabraknie również rywalizacji potężnych włodarzy Fame MMA, czyli drużyna Wojciecha Goli, w której zagrają Jakub Fias, Adrian Medusa Salamon, Jakub Żak, Paweł Tyburski oraz Rafał Pasternak przeciwko drużynie Boxdela, w której zobaczymy w akcji Sebastiana Czajewskiego, Krzysztofa Justyńskiego, Daniela Ostaszewskiego, Kubę Ulfika oraz Macieja Szymczaka. 

Owca, który został kapitanem drużyny WK, wybrał do swojego składu Mateusza Zakrzewskiego, Damiana Deję, Roberta Orzechowskiego, Pawła Sikorę oraz Pawła Janika, aby zmierzyć się z teamem Tromba Mateusza Trąbki, w której zagrają Kuba Nowaczkiewicz, Jakub Birecki, Krystian Maciaszyk, Kamil Chwastek oraz Jakub Patecki. 

Podczas turnieju odbędzie się jeden mecz drużyn mieszanych, czyli Natsu World kontra Team X. W drużynie Natsu World, której kapitanem została Natalia Natsu Karczmarczyk, zagrają: Paulina Hornik, Boski Oski, Sebastian Wiśniewski, Nikola Nowak oraz Pietras. Z kolei po stronie przeciwnej, pod przewodnictwem Moniki Kociołek staną: Patrycja Mołczanow, Cezary Czaro Nykiel, Kuba Tutu, Bartek Szydlik oraz Klaudia Sadownik oraz Róża Wojtczak. 

ZASADY GRY

Każda z drużyn rozegra jeden mecz, zdobywając punkty za różne gole:

  • 1 punkt – za bramkę zdobytą nogą lub głową, lub za gola po rzucie karnym, rzucie wolnym pośrednim albo rzucie wolnym bezpośrednim;
  • 2 punkty – za bramkę po strzale z dystansu tj. z drugiej połowy boiska;
  • 3 punkty – za bramkę po tzw. „super move” czyli po przewrotce, „szczupaku” lub „nożycach”.

Wygrywa drużyna, która zdobędzie więcej punktów. W przypadku remisu o rozstrzygnięciu decyduje konkurs rzutów karnych.

Mecze będą rozgrywane w systemie dwóch połów po 10 minut na eliptycznym boisku 45×20 metrów. Na boisku pojawi się specjalny przycisk, który każdej z drużyn pozwoli wprowadzić na boisko superbohatera – zawodników Klubu Towarzysko-Sportowego Weszło, do którego należą między innymi byli reprezentanci Polski – Jakub Kosecki i Marcin Burkhardt. Zawodnicy nie mają możliwości zmian w trakcie rozgrywek. 

Drużyna mieszana, która wygra mecz podczas jutrzejszej gali oraz jedna z pozostałych teamów, która otrzyma największą liczbę punktów zostaną awansowane do 3 edycji Football SuperShow. Z kolei drużyny, które zajęły drugie i trzecie miejsce w rozgrywkach zmierzą się między sobą i zawalczą o awans do finału w trzeciej edycji Move Federation.

Bilety na event, który odbędzie się w sobotę w Arenie Gliwice są wciąż dostępne w sprzedaży na ebilet.pl. Transmisja z gali będzie dostępna w systemie PPV w cenie 33.33 zł na platformie www.move-federation.tv.

Sponsorami głównymi wydarzenia zostali KFC i Fortuna, sponsorem oficjalnym Predator Energy Drink, a partnerami HotPay oraz R-Gol

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024