Silesion.PL

serwis informacyjny

smartSPOT sponsorem tytularnym Wygraj Polską Ligę Siatkówki

smartSPOT sponsorem tytularnym Wygraj Polska Lige Siatkowki

smartSPOT sponsorem tytularnym Wygraj Polska Lige Siatkowki

Rodzinna firma smartSPOT, działająca w branży smartfonów i akcesoriów, została sponsorem tytularnym szóstej edycji konkursu smartSPOT Wygraj Polską Ligę Siatkówki – oficjalnego fantasy menedżera PlusLigi.

SmartSPOT Wygraj Polską Ligę Siatkówki po raz pierwszy bawił najlepszych kibiców świata w sezonie 2016/2017. Co roku gromadzi dziesiątki tysięcy użytkowników, którzy chcą bawić się i rywalizować, wcielając się w rolę prezesa/trenera wirtualnej drużyny. Rywalizacja oparta jest o realną walkę na boiskach PlusLigi.

Już teraz załóż swoją drużynę: https://pls.WygrajSiatkarskaLige.pl/

Cieszę się, że mamy sponsora strategicznego, który pozwoli na rozwój konkursu i zapewnienie jeszcze większej i lepszej zabawy naszym kibicom – mówi Artur Popko, prezes zarządu Polskiej Ligi Siatkówki S.A. – Dzisiaj wielu z nas spędza bardzo dużo czasu przed swoimi telefonami, ten konkurs świetnie wpisuje się w naszą strategię, która ma ubarwiać i rozwijać oglądanie naszych zawodowych lig – dodaje.

Zasady naszej zabawy są bardzo proste. Spośród wszystkich zawodników grających w PlusLidze „kupujemy” dwunastu – po trzech środkowych i przyjmujących, po dwóch atakujących, rozgrywających i libero. Żeby jednak nie było łatwo, wprowadzono ograniczenia – z jednego klubu ligowego może być co najwyżej dwóch siatkarzy, a na zakup zawodników mamy jedynie 27 milionów wirtualnych złotych. Następnie z naszej dwunastki musimy wyselekcjonować podstawową siódemkę – dwóch środkowych, dwóch przyjmujących, rozgrywający, atakujący i libero. Jednego z nim mianujemy kapitanem (punktuje podwójnie), a jednego wicekapitanem (punktuje podwójnie w przypadku, gdy nie zagra kapitan). Spośród rezerwowych wyznaczamy punktującego rezerwowego, którego połowa zdobytych punktów w najbliższej rundzie spotkań będzie się liczyć do punktacji naszej wirtualnej drużyny. Podstawowa siódemka plus punktujący rezerwowy od 1. kolejki PlusLigi zaczynają zbierać dla nas punkty. Do czasu rozpoczęcia sezonu, a dokładniej do 1 października, do godziny 20.15, możemy w swojej drużynie robić nieograniczoną liczbę transferów.

Cieszę się, że podjęliśmy współpracę z Polską Ligą Siatkówki – mówi Mateusz Kwiatkowski z firmy smartSPOT. – Chcemy wspólnie rozwijać konkurs, dla nas bardzo ważny jest fakt, iż będziemy docierać do bardzo dynamicznej grupy kibiców polskiej siatkówki właśnie poprzez smartfony. Mamy wiele pomysłów dotyczących smartSPOT Wygraj Polską Ligę Siatkówki, już teraz mogę zadeklarować, że na grających czekać będą dodatkowe nagrody w tym nowoczesny smartfon oraz atrakcje związane z siatkówką. Serdecznie zapraszam do wspólnej gry, my także planujemy założyć naszą firmową drużynę i sprawdzić się w zabawie – dodaje.

Umowa ze Sponsorem Tytularnym smartSPOT Wygraj Polską Ligę Siatkówki obowiązuje na sezon 2021/2022. Wkrótce poinformujemy o dodatkowych możliwościach i nagrodach, które zostaną przygotowane dla uczestników zabawy.

Informacje o smartSPOT:
smartSPOT to miejsce gdzie technologia jest na pierwszym miejscu!

Kompleksowo zajmujemy się telefonami i smart gadżetami. Sprzedaż sprawdzonych smartfonów i akcesoriów, profesjonalne zabezpieczenie oraz serwis elektroniki osobistej.
To nasze podejście 360 do sprzętu z którego korzystasz każdego dnia. Dla Ciebie to wygoda, a dla nas pewność, że całościowe podejście szanuje Twój czas i pieniądze. 
Na poważnie podchodzimy do dbania o naszą planetę dlatego sprzedajemy używane telefony. Są tak dobre, że spokojnie posłużą Ci kilka lat. Zabezpieczamy smartfony i inne urządzenia przed uszkodzeniami. Naprawiamy to co się zepsuło i przywracamy Twój sprzęt do życia. Wszystko to sprawia, że w przyszłości powstanie mniej elektrośmieci. 
Małymi krokami możemy dokonać wielkich zmian.

Zaufało nam już 1.5 mln klientów w całej Polsce!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024