Silesion.PL

serwis informacyjny

Pocztex nowym partnerem Chemeko-System Gwardii Wrocław

Pocztex nowym partnerem Chemeko System Gwardii Wroclaw

Pocztex nowym partnerem Chemeko System Gwardii Wroclaw

Kolejna duża marka stawia na siatkarską Gwardię Wrocław. Czy nowy partner Pocztex odbierze drużynę ze stolicy Dolnego Śląska i dostarczy wprost do PlusLigi? O tym przekonamy się pod koniec sezonu!

Pocztex to usługa kurierska Poczty Polskiej. Przesyłki można odebrać w domu lub w jednym z blisko 17 000 punktów odbioru. Marka prężnie się rozwija i decyduje się na promocję poprzez wspieranie wrocławskiego sportu.

Kolejna branża pokazuje, że warto inwestować w nasz projekt. Można śmiało stwierdzić, że mamy ze sobą wiele wspólnego. Tak jak i Pocztex, my również dostarczamy. Dostarczamy emocje, które w tym sezonie będą docierać do naszych kibiców ze zdwojoną siłą. Pocztex dokłada ogromną cegiełkę, wróć! paczkę! do rozwoju naszego Klubu i trzeba to docenić. Zachęcam naszych kibiców do korzystania z usług Pocztexu, bo właśnie w taki sposób każdy z kibiców może podziękować naszym partnerom za drużynę, której Wrocław i Gwardia nie miała od wielu lat — mówi Łukasz Tobys, prezes Gwardii Wrocław.

Poczta Polska to firma o ponad 460-letniej tradycji, największy operator na rodzimym rynku – zatrudniającym ok. 80 tys. pracowników. Spółka jest jednym z polskich liderów usług kurierskich i logistycznych, o największej w kraju sieci obejmującej 7600 placówek pocztowych. Ponadto Spółka wraz z partnerami, udostępnia obecnie blisko 17 tys. punktów odbioru przesyłek w ramach sieci “Odbiór w Punkcie”, w których klienci mogą odebrać przesyłki, w dogodnej lokalizacji, nie tylko na terenie dużych miast i aglomeracji, ale także w mniejszych miejscowościach. Rozwój usług kurierskich to jeden ze strategicznych kierunków rozwoju Poczty Polskiej. Odpowiedzią na to zapotrzebowanie klientów jest właśnie marka Pocztex.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024