Silesion.PL

serwis informacyjny

Pocztex nowym partnerem Chemeko-System Gwardii Wrocław

Kolejna duża marka stawia na siatkarską Gwardię Wrocław. Czy nowy partner Pocztex odbierze drużynę ze stolicy Dolnego Śląska i dostarczy wprost do PlusLigi? O tym przekonamy się pod koniec sezonu!

Pocztex to usługa kurierska Poczty Polskiej. Przesyłki można odebrać w domu lub w jednym z blisko 17 000 punktów odbioru. Marka prężnie się rozwija i decyduje się na promocję poprzez wspieranie wrocławskiego sportu.

Kolejna branża pokazuje, że warto inwestować w nasz projekt. Można śmiało stwierdzić, że mamy ze sobą wiele wspólnego. Tak jak i Pocztex, my również dostarczamy. Dostarczamy emocje, które w tym sezonie będą docierać do naszych kibiców ze zdwojoną siłą. Pocztex dokłada ogromną cegiełkę, wróć! paczkę! do rozwoju naszego Klubu i trzeba to docenić. Zachęcam naszych kibiców do korzystania z usług Pocztexu, bo właśnie w taki sposób każdy z kibiców może podziękować naszym partnerom za drużynę, której Wrocław i Gwardia nie miała od wielu lat — mówi Łukasz Tobys, prezes Gwardii Wrocław.

Poczta Polska to firma o ponad 460-letniej tradycji, największy operator na rodzimym rynku – zatrudniającym ok. 80 tys. pracowników. Spółka jest jednym z polskich liderów usług kurierskich i logistycznych, o największej w kraju sieci obejmującej 7600 placówek pocztowych. Ponadto Spółka wraz z partnerami, udostępnia obecnie blisko 17 tys. punktów odbioru przesyłek w ramach sieci “Odbiór w Punkcie”, w których klienci mogą odebrać przesyłki, w dogodnej lokalizacji, nie tylko na terenie dużych miast i aglomeracji, ale także w mniejszych miejscowościach. Rozwój usług kurierskich to jeden ze strategicznych kierunków rozwoju Poczty Polskiej. Odpowiedzią na to zapotrzebowanie klientów jest właśnie marka Pocztex.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).