Silesion.PL

serwis informacyjny

Śląski przystanek pomarańczowej trasy zespołu Kult w Arenie Gliwice

Kultowy Kult odwiedzi Gliwice podczas swojej legendarnej już pomarańczowej trasy. Spotkanie z Kazikiem i spółką 14 listopada, a bilety w sprzedaży od poniedziałku.

Pomarańczowa trasa to już stały punkt kalendarza wydarzeń muzycznych w Polsce. Wszyscy fani rocka z pewnością zacierają ręce na tegoroczne występy ciesząc się, że w trudnym czasie pandemii, zespół zdecydował, że spotka się ze swoimi fanami. Śląski przystanek Kultu zaplanowano w Arenie Gliwice i będzie to największy obiekt w jakim grupa zagra jesienią.

Liderzy sceny

– Koncert Kultu to duże wydarzenie w krajowej skali więc czujemy się zaszczyceni, że zespół 14 listopada zagości właśnie u nas. Oczywiście występ odbędzie się z wszystkimi, koniecznymi obostrzeniami bezpieczeństwa i troską o gości. Jesteśmy przygotowani na przyjęcie wszystkich, którzy kupią bilety. W Arenie Gliwice z pewnością będą czuli się dobrze – zapewnia Łukasz Buszman, manager ds. promocji Areny Gliwice.

Kazik Staszewski i Kult od lat cieszą się niesłabnącą popularnością, opierając się zmieniającym się modom i ogłaszanym wielokrotnie kryzysom rynku muzycznego. Słynna grupa obecna jest na polskiej scenie od ponad 35 lat. Zespół powstał na początku 1982 roku w Warszawie. Swój pierwszy koncert zagrał 7 lipca 1982 roku w warszawskim klubie „Remont” i do dzisiaj nieprzerwanie koncertuje. Co ważne, ich występy zawsze są doskonale przygotowane pod kątem światła i muzyki.

Bilety już dostępne

W sieci eventim od poniedziałku 21 września będzie można kupować bilety na to wydarzenie. Lepiej się spieszyć, bo przedsprzedaż potrwa tylko do 15 października. Ceny w przedsprzedaży to: 79 zł (płyta), oraz 69 i 89 zł (sektory). Koncert rozpocznie się o godz. 19 (otwarcie bram godz. 17.30).

W Arenie Gliwice Kult wystąpi w składzie:

  • Kazik Staszewski (śpiew, saksofon),
  • Konrad Wantrych (klawisze),
  • Piotr Morawiec (gitara),
  • Ireneusz Wereński (bas),
  • Wojciech Jabłoński (gitara),
  • Tomasz Goehs (perkusja),
  • Janusz Zdunek (trąbka),
  • Mariusz Godzina (saksofon tenorowy, saksofon barytonowy),
  • Jarosław Ważny (puzon).

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024