Silesion.PL

serwis informacyjny

Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin. Derby na dużym ekranie!

Slask Wroclaw Zaglebie Lubin. Derby na duzym ekranie

Slask Wroclaw Zaglebie Lubin. Derby na duzym ekranie

W najbliższą niedzielę o godzinie 17:30 podopieczni Piotra Stokowca zmierzą się w spotkaniu wyjazdowym ze Śląskiem Wrocław. Derbowy pojedynek zostanie wyświetlony na dużym ekranie, a event zostanie zorganizowany w formie kina samochodowego na parkingu VIP przy Stadionie Zagłębia Lubin.

W ramach 23. kolejki PKO BP Ekstraklasy zespół KGHM Zagłębia Lubin zmierzy się we Wrocławiu z drużyną Jacka Magiery. Derbowe pojedynki zawsze dostarczają wielu emocji, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, iż Miedziowi będą chcieli zrewanżować się za ostatnie starcie rozgrywane w Lubinie. Kibice z Lubina nie będą mogli wspierać KGHM Zagłębia z trybun wrocławskiego stadionu, dlatego też jako klub chce apewnić jak najlepsze warunki do wspólnego oglądania niedzielnego widowiska.

Przy współpracy z CANAL+ Zagłębie Lubin organizuje kino samochodowe na parkingu VIP przy Stadionie Zagłębia. Uczestnicy wydarzenia będą mogli także skorzystać z oferty gastronomicznej i specjalnej strefy animacji dla najmłodszych. Wjazd na teren parkingu VIP od godziny 16:00, natomiast cała strefa ruszy o 16:30. Ilość miejsc parkingowych będzie ograniczona.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024