Silesion.PL

serwis informacyjny

Samochodem po Forum. SLOT CARS w Gliwicach.

Samochodem po Forum. SLOT CARS w Gliwicach 2022

Samochodem po Forum. SLOT CARS w Gliwicach 2022

W wakacje lubimy poszaleć! Na przykład pojeździć sobie samochodem po centrum handlowym. Już teraz zapraszamy do udziału w zawodach modeli samochodów na największych profesjonalnych torach SLOT CARS oraz torze modeli RC, tj. sterowanych radiowo (Radio Control). Ścigać będziemy się w dniach od 15 do 16 lipca (piątek-sobota), a najlepsi rajdowcy odjadą z super nagrodami.

Wyzwaniem będzie tor jazdy o długości 35 m na scenie głównej CH FORUM (poziom 0). Pokonacie go przemierzając pojazdami najlepszych marek, takich jak: Aston Martin, Ferrari, Lamborghini czy Porsche. Wszystkie modele są bardzo realistyczne odtworzone. Powstały w skali 1:32. Wyposażone są w świecące w trakcie jazdy przednie reflektory oraz tylne światła.

– To świetna forma zabawy. Co ważniejsze, aby tak ostro ścinać zakręty, nie będziecie potrzebować prawa jazdy! Wystarczą chęci i odpalony zapłon rywalizacji. Frajda gwarantowana – mówi Alicja Suchańska-Królica, menadżer ds. administracji i marketingu w CH FORUM.

W tych dniach nie jest ważne czy na liczniku masz 10 czy 100 lat. Przyjdźcie z rodzinami. Wyłonicie wakacyjnego mistrza lub mistrzynię kierownicy … chociaż powinniśmy być dosłowni i powiedzieć, że to będzie walka o tytuł mistrza drążka sterowniczego.

Zawody główne i wydarzenia im towarzyszące odbywać się będą w piątek i w sobotę czyli 15 i 16 lipca.

W sobotę (16 lipca) specjalny tor (na tarasie od ulicy Traugutta) oddamy fanom modeli samochodów sterowanych radiem RC (Radio Control). Do dyspozycji pasjonatów będą trzy profesjonalne samochody RC renomowanej austriackiej marki Carrera. Rywalizację podsycą i urozmaicą znajdujące się na torze specjalne przeszkody terenowe.

W oba dni ścigamy się od 10:00 do 20:00.

Więcej informacji na temat zawodów oraz harmonogram toru znajdziecie na stronie: www.forumgliwice.pl a podczas imprezy będzie można się z nim zapoznać na miejscu, koło torów.

Udział w zawodach jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszych zgłoszeń.

Ustawiajcie wysokie obroty i wjeżdżajcie do CH FORUM!

O CENTRUM HANDLOWYM FORUM W GLIWICACH

FORUM: centrum handlowo-rozrywkowe o pow. handlowej 43.000 mkw., położone w ścisłym centrum
Gliwic
. W 2017 roku obiekt przeszedł gruntowną modernizację części wspólnych i pasażu, pojawiły się także nowe ciągi komunikacyjne i rozwiązania funkcjonalne. Wśród około 120 najemców CH FORUM są renomowane marki modowe i z sektora„zdrowie i uroda”, w tym m.in.: C&A, Deichmann, Douglas, Half Price (Grupa CCC), H&M, KappAhl, New Yorker, Reserved, Rossmann, Sephora, SuperPharm. Inne branże także reprezentowane są przez wiodące marki: RTV Euro AGD, Pepco, Empik, Martes Sport, Smyk, TEDi, DUKA, Home&You. Część rozrywkowa CH FORUM to m.in. 13-ekranowe kino Cinema City – jedyny multipleks w Gliwicach, klub fitness Interfit Club, a także Bajkowy
Labirynt
– Centrum Rozrywki. W strefie restauracyjnej o oryginalnej architekturze i stylistyce najemcy oferują dania różnych kuchni i stylów. Strefa jest przyjazna pupilom i ma wydzielone miejsce dla posiadaczy zwierząt. W centrum pod nazwą Biblioforum działa jedna z nielicznych w Polsce filia miejskiej biblioteki publicznej.

Właścicielem CH FORUM w Gliwicach jest DEKA Immobilien GmbH; zarządcą: MVGM, jedna z czołowych
w Europie firm w obszarze zarządzania nieruchomościami.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024