Silesion.PL

serwis informacyjny

Ruszyła sprzedaż biletów na Turniej Finałowy Pucharu Polski 2023 w hokeju na lodzie

W serwisie KupBilet.pl ruszyła sprzedaż biletów na Turniej Finałowy Pucharu Polski, który odbędzie się w dniach 28-30 grudnia w Krynicy-Zdroju. O prestiżowe trofeum będą walczyć GKS Katowice, Re-Plast Unia Oświęcim, GKS Tychy i JKH GKS Jastrzębie.

W czwartek, 28 grudnia o godz. 18:30 rozpocznie się pierwsze półfinałowe starcie, w którym zmierzą się GKS Katowice z JKH GKS Jastrzębie. Z kolei w piątek, 29 grudnia o godz. 17:30 w drugim półfinale Re-Plast Unia Oświęcim zagra z GKS Tychy. Finał zaplanowany jest na sobotę, 30 grudnia na godzinę 17:30. Wszystkie spotkania pokaże na żywo TVP Sport.

Zgodnie z regulaminem o Puchar Polski rywalizują cztery drużyny TAURON Hokej Ligi, które po dwóch pierwszych rundach sezonu zasadniczego zajęły najwyższe miejsca w tabeli rozgrywek.

Bilety do kupienia pod linkiem – https://www.kupbilet.pl/sport/hokej/hk0260/opis

Tyszanie bronią tytułu

W poprzednim sezonie Turniej Finałowy Pucharu Polski został rozegrany w Oświęcimiu. Cenne trofeum zdobył GKS Tychy, który w finale pokonał gospodarzy 3:1. Wcześniej w półfinałach tyszanie pokonali GKS Katowice 2:0, a Unia wygrała z Comarch Cracovią 4:1.

Ceny biletów i karnetów

Na spotkania półfinałowe bilet na jeden mecz w portalu KupBilet.pl kosztuje 40 zł (normalny) i 25 zł (ulgowy), a na finał 50 zł (normalny) i 30 zł (ulgowy). Koszt karnetu na trzy mecze to 100 zł (normalny) i 60 zł (ulgowy). Istnieje również możliwość zakupu wejściówki VIP (z dostępem do cateringu) w cenie 150 zł za mecz oraz 400 zł za karnet na trzy spotkania.

Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Witold Kozłowski, marszałek województwa małopolskiego. Gospodarzami wydarzenia są Miasto Krynica-Zdrój, burmistrz Krynicy-Zdroju Piotr Ryba i MOSiR w Krynicy-Zdroju, a Partnerami: Tauron (Sponsor Polskiego Związku Hokeja na Lodzie), Toyota Czajka i Senactive (Partnerzy Reprezentacji Polski w Hokeju na Lodzie) oraz Huta Łabędy (Partner Wydarzania) i RMF (Partner Medialny Reprezentacji Polski w Hokeju na Lodzie).


Terminarz Turnieju Finałowego Pucharu Polski w Krynicy-Zdroju

Pierwszy Półfinał

Czwartek, 28 grudnia

  • GKS KATOWICE – JKH GKS JASTRZĘBIE, godz. 18:30

Drugi Półfinał

Piątek, 29 grudnia

  • RE-PLAST UNIA OŚWIĘCIM – GKS TYCHY, godz. 17:30

Finał

Sobota, 30 grudnia

Finał, godz.17:30

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024