Silesion.PL

serwis informacyjny

Rusza sprzedaż biletów na Hokejowe Mistrzostwa Świata w katowickim Spodku

Rusza sprzedaz biletow na Hokejowe Mistrzostwa Swiata w katowickim Spodku

Rusza sprzedaz biletow na Hokejowe Mistrzostwa Swiata w katowickim Spodku

W piątek, 3 grudnia na platformie eBilet.pl rozpoczyna się sprzedaż biletów na Mistrzostwa Świata Dywizji IB, które odbędą się w katowickim Spodku. W dniach 25 kwietnia – 1 maja 2022 roku reprezentacja Polski będzie walczyć o awans do wyższej dywizji.

Wyjątkowe miejsce, szczególne mistrzostwa

W dniach 25 kwietnia – 1 maja 2022 roku Biało-Czerwoni rywalizować będą w Mistrzostwach Świata Dywizji IB z Serbią, Litwą, Estonią, Japonią i Ukrainą. Awans uzyska tylko zwycięzca turnieju. – Dla reprezentacji Polski i kibiców Spodek to wyjątkowe miejsce, a turniej mistrzowski, który odbędzie się wiosną, jest dla naszej reprezentacji bardzo ważny, bo Kadra Narodowa przygotowuje się do niego już od dłuższego czasu – mówi Mirosław Minkina, prezes Polskiego Związku Hokeja na Lodzie.

Mamy za sobą dobre mecze w kwalifikacjach do igrzysk olimpijskich, gdzie pokonaliśmy Białoruś, wygraliśmy turnieje międzynarodowe w Katowicach i Estonii, czeka nas grudniowy turniej Christmas Cup w Bytomiu i inne konfrontacje. Będziemy dobrze przygotowani a nasz cel jest jasny, awans do wyższej dywizji. Liczę, że Spodek się wypełni i będą nas dopingować tysiące kibiców – mówi Robert Kalaber, selekcjoner reprezentacji Polski.

Bilety już dostępne

Pierwotnie, mistrzostwa miały się odbyć w 2020 roku, ale pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany organizatorom. Dzisiaj na platformie eBilet.pl startuje otwarta dla wszystkich przedsprzedaż biletów. Do 10 grudnia będzie można kupić bilety w specjalnych cenach od 10 zł (najtańszy bilet ulgowy) do 170 zł (bilet VIP) za dzień meczowy. Z kolei 11 grudnia ruszy przedsprzedaż świąteczna z biletami w cenach od 12,50 zł do 200 zł za dzień meczowy.

Miejsce wielkich hokejowych wydarzeń

Hala widowiskowo-sportowa „Spodek” to jedna z najbardziej rozpoznawalnych aren w Polsce, w której od lat odbywają się ważne wydarzenia sportowe, w tym również hokejowe. W 1976 roku podczas mistrzostw świata reprezentacja Polski pokonała Związek Radziecki 6:4. Rywal był wtedy hokejowym zespołem marzeń. W 2004 roku w meczu „Gwiazdy na Gwiazdkę” zagrali znakomici hokeiści NHL na czele z Mariuszem Czerkawskim, Dominikiem Haszkiem i Siergiejem Fiodorowem.

Hokejowe Orlice na Jantorze

Wcześniej przed turniejem w Spodku odbędą się Mistrzostw Świata Kobiet Dywizji IB. W dniach 8-14 kwietnia na lodowisku Jantor w Katowicach-Janowie Hokejowe Orlice zmierzą się z reprezentacjami Włoch, Chin, Korei Południowej, Kazachstanu i Słowenii.

Kiedy odbędą się hokejowe Mistrzostwach Świata w katowickim Spodku?

W dniach 25 kwietnia – 1 maja 2022 roku Biało-Czerwoni rywalizować będą w Mistrzostwach Świata Dywizji IB z Serbią, Litwą, Estonią, Japonią i Ukrainą. Awans uzyska tylko zwycięzca turnieju

Gdzie odbędą się hokejowe Mistrzostwach Świata Dywizji IB?

W katowickim Spodku. Hala widowiskowo-sportowa „Spodek” to jedna z najbardziej rozpoznawalnych aren w Polsce, w której od lat odbywają się ważne wydarzenia sportowe, w tym również hokejowe.

Ile kosztują i gdzie kupić bilety na hokejowe Mistrzostwach Świata Dywizji IB?

Bilety można zakupić na platformie eBilet.pl. Do 10 grudnia będzie można kupić bilety w specjalnych cenach od 10 zł (najtańszy bilet ulgowy) do 170 zł (bilet VIP) za dzień meczowy. Z kolei 11 grudnia ruszy przedsprzedaż świąteczna z biletami w cenach od 12,50 zł do 200 zł za dzień meczowy.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023