Silesion.PL

serwis informacyjny

Rozpoczęcie prac związanych z budową Skyboxów na Stadionie Miejskim w Mielcu przez FKS Stal Mielec S.A.

FKS Stal Mielec S.A. rozpoczął przygotowania do prac remontowo-budowlanych na stadionie Sali przy ul. Solskiego 1 w Mielcu, które będą związane z budową nowych loż biznesowych, znanych również jako Skyboxy. Projektem modernizacji zajmie się Firma HARDBUD, a prace wykończeniowe obejmą także montaż nowej instalacji elektrycznej, którą zrealizuje Firma ELDAR. Materiały i oświetlenie dostarczy Hurtownia Elektryczna MEGAEL, natomiast niezbędne materiały budowlane dostarczy AGROBAZA. Firma NIKMET, specjalizująca się w wyrobach metalowych, dostarczy specjalnie zaprojektowane konstrukcje metalowe dla klubu.

Projekt modernizacji stadionu i budowy Skyboxów będzie nadzorowany przez firmę MEEKO ARCHITEKCI, która będzie odpowiedzialna za prawidłowy przebieg prac i zgodność z projektem oraz wizualizacją.

Skyboxy to nowa inwestycja klubu, która ma na celu zaoferowanie kibicom oraz klientom biznesowym wyjątkowego komfortu podczas meczów PGE FKS Stali Mielec. Te nowoczesne i komfortowe przestrzenie składają się z dwóch pomieszczeń: części wypoczynkowej, gdzie można śledzić mecze drużyny oraz sali konferencyjnej, idealnej do przeprowadzania rozmów biznesowych. Skyboxy będą dostępne zarówno podczas meczów, jak i w dni powszednie, kiedy mogą pełnić funkcje biurowe lub miejsca do prowadzenia szkoleń.

Jacek Klimek, Prezes FKS Stal Mielec S.A., wyraził przekonanie, że loże biznesowe będą cieszyć się dużym zainteresowaniem, a już teraz jeden z partnerów klubu zarezerwował pierwszą z loż. Skyboxy stanowią doskonałe miejsce nie tylko do kibicowania, ale także do prowadzenia biznesowych rozmów.

Dyrektor Marketingu i Komunikacji w FKS Stal Mielec S.A., Damian Gąsiewski, podkreślił, że Skyboxy to kolejna inwestycja klubu, która ma na celu modernizację stadionu miejskiego w Mielcu. Prace budowlane są kontynuacją działań marketingowych, które sukcesywnie wprowadzano w tym roku, takie jak modernizacja tunelu, nowe pomieszczenia dla mediów i spotkań z gośćmi klubu oraz stanowisko sprzedaży biletów i karnetów w sklepie klubowym.

Projekt modernizacji stadionu Sali obejmuje także budowę nowej instalacji elektrycznej, co zapewni jeszcze lepsze warunki podczas wydarzeń sportowych i innych spotkań na stadionie.

Skyboxy to kolejny etap inwestycji realizowany przez Klubowy Marketing. Pomieszczenia te mają łączyć komfort i nowoczesność, jednocześnie nawiązując do barw PGE FKS Stali Mielec.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *