Silesion.PL

serwis informacyjny

Remont chodnika i nawierzchni jezdni na ul. Ordona w Katowicach

Remont chodnika i nawierzchni jezdni na ul. Ordona w Katowicach fot. 1

We wtorek 25 lipca rozpoczną się prace drogowe na ul. Ordona w Katowicach. Remont dotyczy ulicy Ordona na fragmencie do ul. Skrzypka i polegać będzie na remoncie chodnika od strony Żłobka Miejskiego oraz wymianie nawierzchni jezdni. Prace są wykonywane w ramach robót własnych przez Miejski Zarząd Ulic i Mostów i potrwają około 15 dni roboczych.

Prace mają na celu poprawę komfortu i bezpieczeństwa pieszych oraz kierowców poruszających się w tej okolicy. Obecnie mieszkańcy mogą spotkać informacje przygotowane przez MZUiM, w których prosimy o nie zostawianie zaparkowanych pojazdów w miejscu, gdzie mają rozpocząć się prace drogowe. Jest to istotne dla jak najszybszego i komfortowego przeprowadzania remontu w tej lokalizacji.

Remont chodnika i nawierzchni jezdni na ul. Ordona w Katowicach fot. 2

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *