Silesion.PL

serwis informacyjny

Rekord: 73 760 XP za złapanie jednego Swirlix w Pokemon Go

Rekord 73 760 XP za zlapanie jednego Swirlix w Pokemon Go

Rekord 73 760 XP za zlapanie jednego Swirlix w Pokemon Go

Prawie pięć lat po premierze Pokemon Go, gra pozostaje niezwykle popularna, ponieważ gracze z całego świata wciąż szukają nowych sposobów na złapanie ich wszystkich. Jeden z graczy Pokemon Go ustanowił teraz nowy rekord w grze, jeśli chodzi o większość PD (punkty doświadczenia XP), jakie kiedykolwiek uzyskano za jeden rzut! Rekord został udostępniony na Twitterze i Reddicie przez użytkownika AirBenderSteven, który zdobył zdumiewające 73 760 XP za złapanie jednego Pokeona, dzięki wielu skumulowanym bonusom. AirBenderSteven otrzymał premie za złapanie nowego Pokemona (Swirlix), uzyskanie doskonałego rzutu, złapanie za pierwszym rzutem i wiele więcej bonusów.

Osiągnięcie AirBenderSteven można znaleźć w zamieszczonym poniżej tweecie.

Dla tych, którzy nie grają w Pokemon Go , trudno ocenić, jak trudne byłoby to zadanie! Jest tak wiele rzeczy, które musiały wypaść idealnie, aby to osiągnąć. Uzyskanie doskonałego rzutu z podkręconej piłki w pierwszym rzucie, za pierwsze złapanie Pokemona tego dnia to… co najmniej dużo! Gracz użył również Lucky Egg, aby jeszcze bardziej zwiększyć te liczby.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

1 thought on “Rekord: 73 760 XP za złapanie jednego Swirlix w Pokemon Go

Comments are closed.

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023