Silesion.PL

serwis informacyjny

Ranking Gier Karcianych BETFAN – 3 000 zł co poniedziałek

Ranking Gier Karcianych BETFAN – 3 000 zl co poniedzialek

Ranking Gier Karcianych BETFAN – 3 000 zl co poniedzialek

 Legalny w Polsce bukmacher BETFAN uruchomił nową ofertę dla graczy: co poniedziałek możemy w ramach jednodniowej rywalizacji rozdawać…. 3 000 zł w GOTÓWCE!

Aby móc powalczyć o znalezienie się w gronie 50 osób, które wezmą udział w podziale powyższej kwoty, należy najpierw zapisać się do akcji. Później wystarczy już tylko wejść w Gry Karciane na stronie/w aplikacji BETFANa i spróbować swojego szczęścia! Każda postawiona złotówka to jeden punkt w rankingu BETFAN, na podstawie którego przyznane zostaną nagrody.

Haczyki? Ani jednego!

Bez zdradliwych i podchwytliwych przeliczników punktów! Z nagrodą w postaci gotówki, bez konieczności obrotu! Prościej się nie da!

  1. Zaloguj się na swoje BETkonto
  2. Dołącz do promocji klikając w poniższy button ZAPISZ SIĘ
  3. Graj w jedną z trzech oferowanych przez nas Gier Karcianych – Poker, Wojna, Blackjack
  4. Każda postawiona złotówka, to jeden punkt w rankingu

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu, ekonomii czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author