Silesion.PL

serwis informacyjny

Real Madryt – FC Barcelona. Możesz postawić na zwycięzcę El Clasico po kursie 100.0

Real Madryt FC Barcelona. Mozesz postawic na zwyciezce El Clasico po kursie 100.0

Real Madryt FC Barcelona. Mozesz postawic na zwyciezce El Clasico po kursie 100.0

Przed nami weekend pełen emocjonujących sportowych wydarzeń! Jednym z meczów, które przyciągną największą uwagę kibiców, będzie oczywiście El Clasico w finale Superpucharu Hiszpanii.

Kto wygra Superpuchar Hiszpanii? Tylko dla nowych graczy BETFAN oferuje specjalną ofertę – możliwość postawienia na zwycięstwo Realu Madryt lub FC Barcelony po szalonym kursie 100.0! Pod uwagę będzie brany wynik bez ewentualnej dogrywki i serii rzutów karnych.

Zasady promocji:

1. Zarejestruj się w BETFAN z kodem LEGALNY600

2. Wpłać dokładnie 40 zł i zagraj dowolny kupon za 38 zł

3. Następnie za dokładnie 2 zł postaw W TYM MIEJSCU po kursie 100.0na zwycięstwo wybranej drużyny

4. Jeżeli trafisz, otrzymasz 176 zł na KONTO GŁÓWNE!

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024