Silesion.PL

serwis informacyjny

Real Madryt – FC Barcelona. Możesz postawić na zwycięzcę El Clasico po kursie 100.0

Przed nami weekend pełen emocjonujących sportowych wydarzeń! Jednym z meczów, które przyciągną największą uwagę kibiców, będzie oczywiście El Clasico w finale Superpucharu Hiszpanii.

Kto wygra Superpuchar Hiszpanii? Tylko dla nowych graczy BETFAN oferuje specjalną ofertę – możliwość postawienia na zwycięstwo Realu Madryt lub FC Barcelony po szalonym kursie 100.0! Pod uwagę będzie brany wynik bez ewentualnej dogrywki i serii rzutów karnych.

Zasady promocji:

1. Zarejestruj się w BETFAN z kodem LEGALNY600

2. Wpłać dokładnie 40 zł i zagraj dowolny kupon za 38 zł

3. Następnie za dokładnie 2 zł postaw W TYM MIEJSCU po kursie 100.0na zwycięstwo wybranej drużyny

4. Jeżeli trafisz, otrzymasz 176 zł na KONTO GŁÓWNE!

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

5 1 Głosowanie
Ocena artykułu

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Prosimy o komentarz.x