Silesion.PL

serwis informacyjny

Randkowanie w rytmie FORUM. Speed Dating w Gliwicach

Randkowanie w rytmie FORUM. Speed Dating w Gliwicach

Mieszkańcy Gliwic i całej południowej Polski, którzy nie znaleźli do tej pory swojej drugiej połówki, będą mieli taką okazję w niedzielę 20 sierpnia br. w CH FORUM Gliwice podczas imprezy MEGA Speed Dating.

Speed Dating, czyli tzw. Szybkie Randki to seria krótkich, kilkuminutowych spotkań dla singli, w trakcie których mogą oni poznać kilkadziesiąt nowych, interesujących osób, zamienić z nimi parę zdań i spojrzeć głęboko w oczy, a być może nawet odnaleźć miłość swojego życia. Ta metoda zawierania nowych kontaktów przyszła do nas ze Stanów Zjednoczonych, gdzie pierwsze ekspresowe randkowanie odbyło się w 1998 roku w słynnym kalifornijskim Beverly Hills. Gliwickie wydarzenie adresowane jest do mężczyzn i kobiet w wieku 25-37 lat, nie ma tutaj natomiast żadnych ograniczeń dotyczących miejsca zamieszkania.

– Żyjemy w czasach internetu i mediów społecznościowych, a na co dzień towarzyszy nam ciągły pośpiech. Czasem trudno w tej gonitwie znaleźć czas na poznanie interesujących ludzi „w realu”, a co dopiero otworzyć się na głębsze relacje. Mamy oczywiście świadomość, że kilkuminutowa randka to zbyt krótko, aby podjąć ważne życiowe decyzje, ale może być doskonałym impulsem do zmiany – szczęściu zawsze warto pomóc, poza tym pierwsze wrażenie też jest bardzo ważne. Dlatego specjalnie otwieramy FORUM poza standardowymi godzinami funkcjonowania i zapraszamy na szybkie randki wszystkich chętnych singli mówi Alicja Suchańska-Królica, menadżer ds. administracji i marketingu w CH FORUM.

Spotkanie MEGA Speed Dating odbędzie się 20 sierpnia br. od godziny 16:00 w strefie gastronomicznej gliwickiego Forum na poziomie +1. Mimo, że jest to niedziela niehandlowa, centrum będzie w tym dniu otwarte dla uczestników zabawy. Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest rejestracja na stronie internetowej organizatora. Warto zrobić to jak najszybciej, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona: https://speed-dates.pl/randka/mega-speed-dating-w-forum-gliwice-szybkie-randki-na-50-osob-lub-wiecej-grupa-25-37-lat-20-08-2023

Zapraszamy wszystkich singli na to niezwykłe spotkanie!

O CENTRUM HANDLOWYM FORUM W GLIWICACH

FORUM: centrum handlowo-rozrywkowe o pow. handlowej 43.000 mkw., położone w ścisłym centrum Gliwic. W 2017 roku obiekt przeszedł gruntowną modernizację części wspólnych i pasażu, pojawiły się także nowe ciągi komunikacyjne i rozwiązania funkcjonalne. Wśród około 120 najemców CH FORUM są renomowane marki modowe i z sektora„zdrowie i uroda”, w tym m.in.: C&A, Deichmann, Douglas, Half Price (Grupa CCC), H&M, KappAhl, New Yorker, Reserved, Rossmann, Sephora, SuperPharm. Inne branże także reprezentowane są przez wiodące marki: RTV Euro AGD, Pepco, Empik, Martes Sport, Smyk, TEDi, DUKA, Home&You. Część rozrywkowa CH FORUM to m.in. 13-ekranowe kino Cinema City – jedyny multipleks w Gliwicach, klub fitness Interfit Club, a także Bajkowy Labirynt – Centrum Rozrywki. W strefie restauracyjnej o oryginalnej architekturze i stylistyce, najemcy oferują dania różnych kuchni i stylów. Strefa jest przyjazna pupilom i ma wydzielone miejsce dla posiadaczy zwierząt. W centrum pod nazwą Biblioforum działa – jedna z nielicznych w Polsce – filia miejskiej biblioteki publicznej.

Właścicielem CH FORUM w Gliwicach jest DEKA Immobilien GmbH; zarządcą: MVGM, jedna z czołowych w Europie firm w obszarze zarządzania nieruchomościami.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *