Silesion.PL

serwis informacyjny

Radosław Sikorski postawił u bukmachera, że marszałek Sejmu zostanie odwołany

W ostatnich dniach głośno było o marszałku Sejmu. Marek Kuchciński ** został przyłapany przez dziennikarzy “Faktu” na tym, że korzystał z rządowego samolotu, niekoniecznie w celach służbowych. Całą tę sytuację postanowił wykorzystać w nietypowy sposób Radosław Sikorski*, kolejny raz wbijając szpilkę w rządzących z ramienia Prawa I Sprawiedliwości.

Ze starego sentymentu postawiłem stówę na kochanego marszałka Kuchcińskiego. Jako obrońcy demokracji, regulaminu sejmowego i wolnego słowa jemu się to po prostu należy. – wpis Radosława Sikorskiego na Twitterze

26 lipca 2019 klub Platforma Obywatelska–Koalicja Obywatelska złożył wniosek o odwołanie Kuchcińskiego z funkcji marszałka Sejmu, w związku prywatnymi podróżami rządowym Gulfstreamem G550

W zakładach bukmacherskich BETFAN z licencją Ministerstwa Finansów istnieje mozliwość wytypowania decyzji, “Czy Marek Kuchciński zostanie odwołany z funkcji marszałka Sejmu VIII kadencji” o czym pisaliśmy w tym artykule. Jak widać, dział rozrywka jednego z najmłodszych bukmacherów przyciąga także polityków z pierwszych stron gazet.

*Radosław Sikorski to polski polityk, politolog oraz dziennikarz. W latach 2005–2007 minister obrony narodowej, w latach 2007–2014 minister spraw zagranicznych, w latach 2014–2015 marszałek Sejmu. Senator VI kadencji, poseł na Sejm VI i VII kadencji, w latach 2010–2016 wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej, poseł do Parlamentu Europejskiego IX kadencji.

**Marek Tadeusz Kuchciński to polski polityk i dziennikarz. Od 2001 poseł na Sejm IV, V, VI, VII i VIII kadencji, w latach 2010–2015 wicemarszałek Sejmu VI i VII kadencji, od 2015 marszałek Sejmu VIII kadencji.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024