Silesion.PL

serwis informacyjny

Przemówienie Kuby Błaszczykowskiego do kibiców Wisły Kraków

Przemowienie Kuby Blaszczykowskiego do kibicow Wisly Krakow

Przemowienie Kuby Blaszczykowskiego do kibicow Wisly Krakow

Zdaję sobie z tego sprawę, że konsekwencję przyjdzie mi za to wszystko ponieść i pewnie tak będzie. Chciałem w moim imieniu bardzo serdecznie przeprosić, za to co musicie teraz musiecie przechodzić. Jest mi z tym cholernie ciężko, ale zrobię wszystko…wiem że to nie brzmi dobrze teraz, wiem…zrobię wszystko, żeby Wisła wróciła tam, gdzie jest jej miejsce. Zdaje sobie naprawdę sprawę z tego, że zajebałem” – powiedział przed meczem Wisła Kraków-Warta Poznań przez mikrofon Kuba Błaszczykowski do kibiców Białej Gwiazdy.

W przedostatniej kolejcePKO BP Ekstraklasy Radomiak Radom wygrał na własnym stadionie 4:2 z Wisłą Kraków, czym przypieczętował spadek klubu z Reymonta do 1 ligi. “Biała Gwiazda” meczem z Wartą Poznań żegna się z PKO BP Ekstraklasą. Po pierwszej połowie, krakowski klub przegrywa z Wartą Poznań 0:1.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023