Silesion.PL

serwis informacyjny

Przed 19. kolejką PHL. Pasy gonią liderów

Przed 19. kolejka PHL. Pasy gonia liderow

Przed 19. kolejka PHL. Pasy gonia liderow

W piątek, 4 listopada odbędzie się 19. kolejka Polskiej Hokej Ligi. Ta kolejka, podobnie jak cały tydzień, jest bardzo ważna dla Comarch Cracovii, która jest obecnie najbardziej zapracowaną drużyną rozgrywek.

W środę, 2 listopada na lodowisku w Krakowie miejscowi rozegrali zaległy mecz 3. kolejki PHL. W starciu tym gospodarze pewnie pokonali Zagłębie Sosnowiec 6:1. – Najlepsza w naszym wykonaniu była pierwsza tercja, w której oddaliśmy sporo strzałów na bramkę rywala – mówił trener Rudolf Rohaczek, który liczy na to, że jego zespół zdobędzie jeszcze w tym tygodniu sześć punktów. W piątek Pasy czeka wyjazdowa konfrontacja z KH Energa Toruń, a w niedzielę ponownie starcie ze Stalowymi Piernikami – to będzie zaległy mecz 10. kolejki. W tabeli PHL Cracovia plasuje się obecnie na 3. miejscu i goni prowadzącą GieKSę oraz Re-Plast Unię Oświęcim.

Lider rozgrywek GKS Katowice będzie w piątek pauzował, a Unia jest zdecydowanym faworytem w starciu z Tauron Podhale Nowy Targ. Ciekawie zapowiadają się mecze w Tychach, gdzie Ślązacy zagrają z Marmą Ciarko STS Sanok oraz w Jastrzębiu-Zdroju, gdzie ekipa Roberta Kalabera podejmie Zagłębie Sosnowiec. Wszystkie mecze będą transmitowane na platformie www.polskihokej.tv

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024