Silesion.PL

serwis informacyjny

PreZero ponownie sponsorem tytularnym Grand Prix PLS

PreZero po raz kolejny będzie sponsorem tytularnym rozgrywek Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, które odbędą się w lipcu i sierpniu na piaszczystych boiskach w Gdańsku i Krakowie. Rozgrywki w ubiegłym roku cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem kibiców, więc PLS S.A. i sponsor tytularny postanowili kontynuować współpracę.

Pomysł rozgrywek ligi letniej na piasku zrodził się po tym, jak z powodu pandemii koronawirusa szefowie Polskiej Ligi Siatkówki S.A. musieli zdecydować o przedwczesnym zakończeniu sezonów 2019/2020.

– Ta inicjatywa okazała się strzałem w dziesiątkę, a firma PreZero uwierzyła w nasz projekt, choć nikt do końca nie mógł zagwarantować efektów. Udało się wyśmienicie, siatkarki i siatkarze pokazali, że tęsknili za grą, a kibice na trybunach i przed telewizorami udowodnili, jak bardzo kochają siatkówkę. Chwilę po zakończeniu ostatniego meczu w ubiegłym roku w Gdańsku wiedzieliśmy, że ten pomysł trzeba kontynuować w kolejnych latach. Bardzo się cieszę, że firma PreZero będzie z nami także tego lata – mówi Artur Popko, prezes Polskiej Ligi Siatkówki S.A.

W tym roku PreZero Grand Prix odbędzie się w Gdańsku i Krakowie, a mecze będzie można będzie zobaczyć zarówno na trybunach, jak i na sportowych antenach Polsatu. Panie zagrają w Gdańsku (od 29 lipca do 1 sierpnia), z kolei panowie rywalizować będą w Krakowie (od 5 do 8 sierpnia). W turniejach wystartują ekipy z PlusLigi, TAURON Ligi i TAURON 1. Ligi, mecze odbywać się będą do dwóch wygranych setów. Nowością jest system grania, tzw. brazylijski.

Miano sponsora tytularnego to duża odpowiedzialność i wielkie wyzwanie. PreZero będzie więc nie tylko wspierać całe wydarzenie, zachęcać do uprawiania sportu, w szczególności siatkówki, ale będzie też realizować swoją misję, którą jest edukowanie dzieci i dorosłych w zakresie ochrony środowiska oraz propagowanie postaw ekologicznych wśród wszystkich uczestników oraz publiczności.

– Poczucie odpowiedzialności za środowisko naturalne motywuje nas do ciągłego działania i włączania się w przedsięwzięcia służące promowaniu bardziej ekologicznego, ale też zdrowego trybu życia. Właśnie dlatego po raz kolejny angażujemy się we współpracę z Polską Ligą Siatkówki. Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w rozwoju zupełnie nowego przedsięwzięcia w polskim sporcie i być jego częścią. PreZero Grand Prix PLS to niesamowite, sportowe widowisko, podczas którego mamy okazję realizować naszą misję w zakresie budowania i pobudzania wrażliwości ekologicznej. Wierzę, że takie inicjatywy w przyszłości zaowocują wzrostem troski o środowisko przez innych – podkreśla Magdalena Krzeszewska, Członek Zarządu PreZero.

Przypomnijmy, że firma PreZero współpracuje z Polską Ligą Siatkówki od 2019 roku. Wtedy była sponsorem Superpucharu Polski Kobiet 2019 oraz Superpucharu Polski Mężczyzn 2019.

Więcej o PreZero:

PreZero to wiodąca w Europie firma zajmująca się gospodarką odpadami i usługami w zakresie ochrony środowiska. Jako dostawca usług odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów wspiera rozwój gospodarki obiegu zamkniętego, która pomaga zmniejszać poziom zanieczyszczeń i chronić zasoby naturalne. PreZero traktuje odpady jak cenne surowce a dzięki innowacyjnym rozwiązaniom ogranicza niemal do zera ilość tych odpadów, których nie można poddać recyklingowi.

Oferowane rozwiązania dostosowane są do specyficznych potrzeb klienta – począwszy od usług doradczych, poprzez dobór odpowiednich pojemników i kontenerów, odbiór i transport odpadów i surowców, aż po segregację, recykling lub utylizację we własnych zakładach i przedsiębiorstwach partnerskich działających w całym kraju.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).