Silesion.PL

serwis informacyjny

PreZero ponownie sponsorem tytularnym Grand Prix PLS

PreZero ponownie sponsorem tytularnym Grand Prix PLS

PreZero ponownie sponsorem tytularnym Grand Prix PLS

PreZero po raz kolejny będzie sponsorem tytularnym rozgrywek Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, które odbędą się w lipcu i sierpniu na piaszczystych boiskach w Gdańsku i Krakowie. Rozgrywki w ubiegłym roku cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem kibiców, więc PLS S.A. i sponsor tytularny postanowili kontynuować współpracę.

Pomysł rozgrywek ligi letniej na piasku zrodził się po tym, jak z powodu pandemii koronawirusa szefowie Polskiej Ligi Siatkówki S.A. musieli zdecydować o przedwczesnym zakończeniu sezonów 2019/2020.

– Ta inicjatywa okazała się strzałem w dziesiątkę, a firma PreZero uwierzyła w nasz projekt, choć nikt do końca nie mógł zagwarantować efektów. Udało się wyśmienicie, siatkarki i siatkarze pokazali, że tęsknili za grą, a kibice na trybunach i przed telewizorami udowodnili, jak bardzo kochają siatkówkę. Chwilę po zakończeniu ostatniego meczu w ubiegłym roku w Gdańsku wiedzieliśmy, że ten pomysł trzeba kontynuować w kolejnych latach. Bardzo się cieszę, że firma PreZero będzie z nami także tego lata – mówi Artur Popko, prezes Polskiej Ligi Siatkówki S.A.

W tym roku PreZero Grand Prix odbędzie się w Gdańsku i Krakowie, a mecze będzie można będzie zobaczyć zarówno na trybunach, jak i na sportowych antenach Polsatu. Panie zagrają w Gdańsku (od 29 lipca do 1 sierpnia), z kolei panowie rywalizować będą w Krakowie (od 5 do 8 sierpnia). W turniejach wystartują ekipy z PlusLigi, TAURON Ligi i TAURON 1. Ligi, mecze odbywać się będą do dwóch wygranych setów. Nowością jest system grania, tzw. brazylijski.

Miano sponsora tytularnego to duża odpowiedzialność i wielkie wyzwanie. PreZero będzie więc nie tylko wspierać całe wydarzenie, zachęcać do uprawiania sportu, w szczególności siatkówki, ale będzie też realizować swoją misję, którą jest edukowanie dzieci i dorosłych w zakresie ochrony środowiska oraz propagowanie postaw ekologicznych wśród wszystkich uczestników oraz publiczności.

– Poczucie odpowiedzialności za środowisko naturalne motywuje nas do ciągłego działania i włączania się w przedsięwzięcia służące promowaniu bardziej ekologicznego, ale też zdrowego trybu życia. Właśnie dlatego po raz kolejny angażujemy się we współpracę z Polską Ligą Siatkówki. Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w rozwoju zupełnie nowego przedsięwzięcia w polskim sporcie i być jego częścią. PreZero Grand Prix PLS to niesamowite, sportowe widowisko, podczas którego mamy okazję realizować naszą misję w zakresie budowania i pobudzania wrażliwości ekologicznej. Wierzę, że takie inicjatywy w przyszłości zaowocują wzrostem troski o środowisko przez innych – podkreśla Magdalena Krzeszewska, Członek Zarządu PreZero.

Przypomnijmy, że firma PreZero współpracuje z Polską Ligą Siatkówki od 2019 roku. Wtedy była sponsorem Superpucharu Polski Kobiet 2019 oraz Superpucharu Polski Mężczyzn 2019.

Więcej o PreZero:

PreZero to wiodąca w Europie firma zajmująca się gospodarką odpadami i usługami w zakresie ochrony środowiska. Jako dostawca usług odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów wspiera rozwój gospodarki obiegu zamkniętego, która pomaga zmniejszać poziom zanieczyszczeń i chronić zasoby naturalne. PreZero traktuje odpady jak cenne surowce a dzięki innowacyjnym rozwiązaniom ogranicza niemal do zera ilość tych odpadów, których nie można poddać recyklingowi.

Oferowane rozwiązania dostosowane są do specyficznych potrzeb klienta – począwszy od usług doradczych, poprzez dobór odpowiednich pojemników i kontenerów, odbiór i transport odpadów i surowców, aż po segregację, recykling lub utylizację we własnych zakładach i przedsiębiorstwach partnerskich działających w całym kraju.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024