Silesion.PL

serwis informacyjny

Premiera trzeciego kompletu koszulek Śląska Wrocław na sezon 2023/2024

Premiera trzeciego kompletu koszulek Śląska Wrocław na sezon 2023 2024

Fot. Dawid Antecki/slaskwroclaw.pl

Śląsk Wrocław zaprezentował trzeci komplet koszulek meczowych na sezon 2023/2024, będący efektem owocnej współpracy z renomowaną firmą Nike oraz uznawanym dystrybutorem sprzętu sportowego, 11teamsports. Klub ma przyjemność przedstawić fanom nowy aspekt w związku z barwami drużyny – CZERWONY. To kolejny krok w kierunku ucieleśnienia ducha #TRÓJKOLOROWI!

Tradycyjne barwy zielono-biało-czerwone to symbolika, która ma głębokie znaczenie dla społeczności kibiców Śląska Wrocław. Dlatego też klub postanowił, przy wsparciu Nike i 11teamsports, przygotować trzy różnorodne komplety strojów meczowych, nawiązujące do charakterystycznych kolorów. W ramach tego zestawienia, czerwone trykoty z pewnością staną się pierwszym wyborem drużyny w trakcie rywalizacji w Fortuna Pucharze Polski.

Trzeci komplet strojów WKS-u wyróżnia się intensywną czerwienią oraz klasycznym wzorem. Dopracowany krój koszulki gwarantuje komfort użytkowania, a specjalnie zaprojektowany tylny panel z drobnej siateczki przyczynia się do lepszej wentylacji. Warto również podkreślić, że trykot jest wyjątkowo funkcjonalny dzięki technologii DRI-FIT, która skutecznie odprowadza wilgoć z powierzchni ciała.

Na prawej piersi umieszczono białe logo Nike, a na lewej znajduje się haftowany żakardowy herb w obramowaniu czerwonej nici. Charakterystyczna zielono-biało-czerwona szarfa – znana z domowych i wyjazdowych strojów – znalazła się na lewym rękawku. Natomiast na dolnym prawym boku koszulki umieszczony jest unikatowy hologram z logo klubu, stanowiący gwarancję autentyczności produktu. Elementy takie jak logo sponsora, nazwiska zawodników oraz numery zostaną wykonane w kolorze białym.

Premiera trzeciego kompletu koszulek Śląska Wrocław na sezon 2023 2024
Fot. Dawid Antecki/slaskwroclaw.pl

Koszulki meczowe są już dostępne na stronie internetowej sklepu klubowego pod adresem sklep.slaskwroclaw.pl. Ponadto, od niedzieli, czyli 20 sierpnia, będzie można je nabyć w sprzedaży stacjonarnej podczas meczu Śląsk Wrocław vs Lech Poznań, który rozpocznie się o godzinie 17:30. W przyszłym tygodniu komplet będzie również oferowany w FanShopach #NaStadionie i #Oporowska.

Nowe koszulki Śląska Wrocław dostępne są w cenie 249 zł. Dodatkowo, w sklepie internetowym istnieje możliwość personalizacji koszulki, a zamówienia o wartości powyżej 299 złotych obejmują darmową dostawę na terenie Polski.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *