Silesion.PL

serwis informacyjny

Premier Morawiecki ws. meczu z Rosją. “Jesteście wielcy!”

Premier Morawiecki ws. meczu z Rosja Jestescie wielcy 2022

Premier Morawiecki ws. meczu z Rosja Jestescie wielcy 2022

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza poinformował na Twitterze, że reprezentacja Polski nie rozegra meczu barażowego z Rosją o mistrzostwa świata w Katarze. Piłkarze reprezentacji Polski w tym samym czasie wystosowali oni wspólne oświadczenie.My, piłkarze reprezentacji Polski, wspólnie z PZPN podjęliśmy decyzję, że w wyniku agresji Rosji na Ukrainę nie zamierzamy wystąpić w barażowym meczu z Rosją.” Decyzję prezesa PZPN i polskich piłkarzy skomentował premier Mateusz Morawiecki.

“Mistrz jest mistrzem w każdej sytuacji. Nie można grać meczu z Rosją w takich okolicznościach. Złu trzeba się przeciwstawić na każdym polu, również sportowym. Ogromnie dziękuję za te decyzję Cezaremu Kuleszy, kapitanowi Robertowi Lewandowskiemu i całej drużynie. Jesteście wielcy!” – napisał premier Mateusz Morwiecki na Twitterze.

Reprezentacja Polski po raz pierwszy w historii rywalizuje w barażach. Biało-czerwoni muszą pokonać dwie drużyny. Z reprezentacją Rosji miała zagrać na stadionie Dinama w czwartek 24 marca 2022

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024