Silesion.PL

serwis informacyjny

Polska znowu wygra? Kursy bukmachera

Komplet zwycięstw i pierwsze miejsce w tabeli – ten widok cieszy oko kibica reprezentacji Polski w piłce nożnej. Czy biało-czerwoni podtrzymają dobrą passę w meczach ze Słowenią (6.09) i Austrią (9.09)? Zdaniem legalnego bukmachera TOTALbet są na to duże szanse. Kurs na to, że wygramy oba mecze, wynosi 5.00!

Podopieczni Jerzego Brzęczka nie zawsze zachwycali stylem, ale skuteczności nie można im odmówić. Wygraliśmy kolejno z Austrią, Łotwą, Macedonią i Izraelem. Na zakończenie pierwszej serii spotkań zagramy w Lublanie ze Słowenią.


Nasi rywale zajmują 4. miejsce w grupie, wygrali 1 mecz, 2 zremisowali i 1 przegrali. Jesteśmy więc faworytem, ale o lekceważeniu przeciwnika nie ma mowy. Słowenia potrafi zaskoczyć szybkim atakiem, o czym przekonała się Łotwa (5:0). Dlatego kurs na wygraną Polaków jest dość wysoki – w TOTALbet wynosi on 2.35 (remis – 3.05, wygrana Słowenii – 3.50).


Trzy dni po meczu ze Słowenią Polacy wybiegną na murawę Stadionu Narodowego, gdzie podejmiemy Austrię. To potencjalnie najgroźniejszy przeciwnik w grupie, wylosowany z drugiego koszyka. Na wyjeździe wygraliśmy 1:0, a jak będzie tym razem? Kurs na wygraną Polski wynosi 1.85 (remis – 3.60, zwycięstwo Austrii – 4.50).


TOTALbet przygotował bardzo ciekawą ofertę zakładów specjalnych. Można postawić np. że mecz z Austrią nie odbędzie się, bo dach Stadionu Narodowego zostanie otwarty i murawę zaleje woda (kurs. 30.00). Albo, że Grzegorz Krychowiak strzeli gola i w ramach „cieszynki” założy zaprojektowaną przez siebie marynarkę (kurs 30.00).


Ciekawe wydają się zakłady na strzelców goli. Selekcjoner Brzęczek ma w czym wybierać – w kadrze są Robert Lewandowski i Krzysztof Piątek. Kurs na to, że „Lewy” strzeli przynajmniej jednego gola, wynosi 1.55. Można też postawić, że napastnik Bayernu zdobędzie więcej bramek od Piątka (kurs 3.75), lub Piątek więcej od Lewandowskiego (kurs 4.50).


Zbytni optymizm bywa zgubny, dlatego warto też zastanowić się, co w przypadku porażki. TOTALbet oferuje zakład, że Polska przegra oba mecze, a do końca września Jerzy Brzęczek zostanie zwolniony z funkcji selekcjonera (kurs 40.00).


Wszystkie mecze eliminacji Euro 2020 można obstawiać na TOTALbet

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author