Silesion.PL

serwis informacyjny

Polska vs Węgry – CASHback do 100 zł w Superbet dla nowych graczy

Superbet outro spotu

Superbet outro spotu

Już 25 marca na Puskas Arenie w Budapeszcie Polacy rozpoczną udział w eliminacjach do MŚ, które w 2022 roku odbędą się w Katarze. Będzie to także debiut selekcjonera Paulo Sousy.

Z ciekawą ofertą na to spotkanie wyszedł legalny bukmacher SuperBet. Każdy, kto zarejestruje się z kodem LEGBUK w dniach 22-24 marca i postawi pierwszy zakład na mecz Węgry-Polska (wyłącznie zakłady 1, X, 2 ) z minimalną stawką 10 PLN otrzyma zwrot w postaci Cashbacku za przegrany zakład do maksymalnie 100 PLN

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto w Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

Regulamin Promocji „Bonus za zwycięstwo Polaków” w dniach od 22.03.2021 roku do 24.03.2021 roku”

I. Postanowienia Ogólne:

 1. Niniejszy regulamin (dalej: „Regulamin”) określa warunki sprzedaży premiowej prowadzonej pod nazwą „Bonus za zwycięstwo Polaków” zwanej dalej „Promocją”.
 2. Organizatorem Promocji jest Superbet zakłady bukmacherskie” Sp. z o. o. z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowaną przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000666114, REGON 366704393, NIP 9542775133.
 3. Promocja prowadzona będzie na stronie internetowej Organizatora www.superbet.pl, w ramach przyjmowania zakładów przez sieć Internet, na zasadach określnych w Regulaminie. Regulamin należy stosować z zachowaniem postanowień Regulaminu zakładów wzajemnych przez sieć Internet urządzanych przez Organizatora (dalej: „Regulamin zakładów online”) dostępnym na stronie internetowej www.superbet.pl oraz powszechnie obowiązujących przepisów prawa.
 4. Każdy uczestnik Promocji ma prawo i obowiązek zapoznania się z postanowieniami niniejszego Regulaminu i warunkami danej Promocji oraz do ich przestrzegania.
 5. Wzięcie udziału w Promocji wiążę się z zaakceptowaniem warunków określonych w niniejszym Regulaminie.
 6. Promocja obowiązuje w każdy weekend objęty promocją, w okresie od dnia 22.03.2021 roku do dnia 24.03.2021 roku.

II. Uczestnictwo w Promocji „Bonus za zwycięstwo Polaków”

 1. Uczestnictwo w Promocji jest dobrowolne, a udział w niej biorą wyłącznie Gracze, którzy mają zarejestrowane konto do gry na stronie internetowej Organizatora, uprzednio wyrazili zgody marketingowe oraz którzy zostali poinformowani przez Organizatora o możliwości wzięcia udziału w Promocji i otrzymania Bonusu. Każdy taki Gracz może otrzymać jeden Bonus.

III. Zasady przyznania Bonusu w ramach Promocji „Bonus za zwycięstwo Polaków”

 1. W celu otrzymania zwrotu w promocji Bonus za zwycięstwo Polaków gracz musi dokonać rejestracji konta gracza w Superbet, przez stronę partnerską, w dniach 22-24.03.2021, dokonać pierwszej wpłaty i złożyć pierwszy zakład na zwycięstwo Polski w meczu z Węgrami w ramach Eliminacji do Mistrzostw Świata 2022 .
 2. Kwalifikujący do otrzymania bonusu zakład powinien zostać złożony wyłącznie na rynki 1 (zwycięstwo gospodarzy), X (remis) lub 2 (zwycięstwo gości) z konta depozytowego. W przypadku zakładu na zwycięstwo Polski jest to zakład na „2” (zwycięstwo gości).
 3. Minimalna stawka zakładu kwalifikująca do otrzymania bonusu to 10 PLN.
 4. Kwota Cashbacku za przegrany zakład to maksymalnie 100 PLN.
 5. Tylko pierwszy postawiony zakład, po dokonaniu wpłaty, jest bramy pod uwagę w tej promocji.
 6. W promocji biorą udział tylko zakłady typu singiel (postawione na 2), złożone z konta depozytowego, na wskazany powyżej mecz, rozgrywany w dniu 25.03.2021 roku.
 7. Bonus zostanie aktywowany na koncie gracza do 48 godzin od zakończenia promocji.
 8. Bonus będzie aktywowany na koncie gracza tylko w przypadku, gdy Polska nie wygra.
 9. Oferty promocyjne w Superbet nie łączą się, oznacza to, że aby wziąć udział w danej promocji należy spełnić oddzielnie jej wszystkie wymogi, w okresie jej trwania.
 10. Jeśli klient lub grupa klientów próbuje nadużywać bonusu i oferty w celu uzyskania gwarantowanych zysków, kupując i sprzedając zakłady, umieszczając kupony na ten sam mecz typami na obie strony (arbitraż), serwis zastrzega sobie prawo do zamknięcia wszystkich zaangażowanych w taki proceder kont gracza, wstrzymać wypłatę, przyznanie bonusu i anulować wszelkie zyski z nich uzyskane, a także wszelkie późniejsze postawione przy użyciu ewentualnego bonusu zakłady. Serwis ma także prawo aby ustawić / skorygować kursy zdarzeń do prawidłowych, a bonusy do odpowiednio wymaganych obrotów. Ponadto anulować darmowe zakłady / bonusy / obroty lub anulować dowolny zakład w całości lub w części premią za pierwszy depozyt.
 11. Kupony zawierające mecze z zakładki „Specjalne” nie biorą udziału w niniejszej Promocji.
 12. Tylko kupony przegrane kwalifikują się do otrzymania bonusu.
 13. Zakłady biorą udział w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 14. Kupony, które zostały zamknięte przy użyciu opcji cashout, nie kwalifikują się do promocji.
 15. Do promocji zaliczają się kupony, który zawierają tylko mecze z regularnej oferty zakładów Organizatora. Jeśli na kuponie znajdzie się wydarzenie z Oferty Specjalnej zakładów lub wydarzenie nie określone w tym punkcie, kupon nie zostanie zakwalifikowany do Promocji.
 16. Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).
 17. Bonus ważny jest 7 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań opisanych w punkcie 4 Regulaminu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić.
 18. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, to Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować „Bonus za zwycięstwo Polaków”. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu “Bonus za zwycięstwo Polaków” nie zostaną aktywowane.
 19. Gracz może anulować Bonus w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Wówczas środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane.
 20. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu Bonusem za zwycięstwo Polaków środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
 21. Jeśli gracz ma środki na prawdziwym saldzie, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane pieniądze z depozytowego salda, a następnie pieniądze z przyznanego bonusu.

IV. Zasady Obrotu Bonusem z Promocji „Bonus za zwycięstwo Polaków”

 1. Kwota Cashbacku nie podlega obrotowi, bowiem są to realne środki pieniężne.
 2. Zakłady biorą udział w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 3. Jeśli warunki przyznania Bonusu nie zostaną spełnione w ciągu 3 dni od daty jego zaakceptowania to wartość Bonusu z salda bonusowego i powiązane z tymi środkami wygrane zostaną anulowane.

V. Przetwarzanie Danych Osobowych

 1. Niniejsza informacja nie uchybia obowiązkowi informacyjnemu zawartemu w Polityce Prywatności Administratora, która jest akceptowana przez graczy podczas rejestracji na stronie internetowej www.superbet.pl oraz w aplikacji należącej do Administratora.
 2. Administratorem danych osobowych zebranych w związku Promocją jest Superbet zakłady bukmacherskie sp. z o.o. z/s w Katowicach przy ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice. Kontakt z Administratorem możliwy jest za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: odo-pl@superbet.pl lub drogą korespondencyjną na adres siedziby Organizatora.
 3. Twoje Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji promocji na warunkach określonych w niniejszym regulaminie, rozpatrzenia ewentualnych reklamacji lub ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu sądowym, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora (na podstawie art. 6 ust. 1 f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – „RODO”).
 4. Twoje dane osobowe są przetwarzane w celu wysyłki informacji handlowych na podany przez Ciebie adres e-mail na podstawie Twojej zgody oraz art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. Jeżeli nie chcesz otrzymywać informacji handlowych na e-mail, możesz w dowolnym momencie wycofać zgodę, za pośrednictwem swojego konta, w zakładce „Twoje konto”, dalej „ustawienia” następnie w zakładce „zarządzaj zgodami” kliknij edytuj i odznacz okienko. Nie zapomnij zapisać zmian.
 5. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
 6. Odbiorcą danych osobowych jest dostawca usług poczty elektronicznej oraz podmiot obsługujący systemy IT należące do Superbet.
 7. Pozostałe informacje z zakresu przetwarzania Twoich danych osobowych są dostępne w Polityce Prywatności, którą zaakceptowałeś podczas rejestracji pod linkiem: https://www.superbet.pl/wiki/polityka-prywatnosci.

VI. Postępowanie Reklamacyjne

 1. Graczowi przysługuje prawo do wniesienia reklamacji dotyczącej sposobu przeprowadzania Promocji.
 2. Reklamacje należy zgłaszać drogą pisemną na adres siedziby Organizatora lub drogą e-mail na adres: customer.support@superbet.pl , nie później niż w terminie 30 dni od dnia zdarzenia podlegającego reklamacji, podając: imię, nazwisko, adres korespondencyjny lub adres e-mail oraz dokładny opis i powód reklamacji.
 3. Reklamacje rozpatrywane będą przez Organizatora na podstawie niniejszego Regulaminu w terminie do 14 dni od dnia ich otrzymania. Gracz zostanie powiadomiony o decyzji Organizatora na adres e-mail, z którego została wysłana reklamacja lub drogą listowną na podany adres Gracza.

VII. Postanowienia końcowe

 1. Superbet zastrzega sobie prawo do wyłączenia z Promocji Graczy, którzy nie przestrzegają Regulaminu i nadużywają zasad promocji.
 2. Wszelkie spory wynikłe z tytułu wykonania zobowiązań związanych z niniejszą Promocją będą rozstrzygane przez właściwy miejscowo Sąd dla siedziby pozwanego.
 3. W kwestiach nieuregulowanych Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu cywilnego, Ustawy o grach hazardowych oraz Regulaminu zakładów online.
 4. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w Regulaminie w dowolnym czasie. Zmiany wchodzą w życie w dniu następnym od ich ogłoszenia na stronie internetowej Organizatora. Gracz, który nie akceptuje nowej treści Regulaminu może zrezygnować z Promocji. Gracz zachowuje jednak prawo do korzyści wynikających z Regulaminu, jeśli spełnił warunki Promocji w czasie obowiązywania poprzedniej edycji Regulaminu.
 5. Organizator zastrzega sobie prawo do zakończenia Promocji w dowolnym momencie, o czym Organizator poinformuje Graczy w formie komunikatu umieszczonego na stronie internetowej. Zakończenie Promocji przez Organizatora nie będzie naruszać praw Graczy, którzy spełnili warunki otrzymania Bonusu przed opublikowaniem komunikatu o zakończeniu Promocji.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023