Silesion.PL

serwis informacyjny

Pogromcy Liverpoolu czy niepokonany lider? Możesz obstawić hit Premier League po kursie 50.0!

Pogromcy Liverpoolu czy niepokonany lider Mozesz obstawic hit Premier League po kursie 50

Pogromcy Liverpoolu czy niepokonany lider Mozesz obstawic hit Premier League po kursie 50

Jednym z najciekawszych starć tego weekendu w Premier League będzie niedzielne spotkanie pomiędzy Manchesterem United i Arsenalem. “Kanonierzy” nie mogli wymarzyć sobie lepszego wejścia w sezon – po pięciu kolejkach ligowych meldują się na szczycie tabeli z kompletem punktów. Choć początek rozgrywek dla “Czerwonych Diabłów” nie był tak udany, to od zwycięskiego spotkania z wicemistrzem kraju udało im się rozpocząć zwycięską serię, która trwa już od trzech kolejek.

Zwycięzca jednak może być tylko jeden – nowi gracze BETFAN mogą wytypować, kto wygra to starcie, po okazałym kursie 50.0!

Zasady promocji: 

  1. Załóż konto w BETFAN z kodem LEGALNY600
  2. Wpłać min. 55 zł i zagraj dowolny kupon za min. 50 zł (będzie on objęty cashbackiem 100% aż do 600 zł)
  3. Następnie za max. 5 zł obstaw TUTAJ na zwycięzcę niedzielnego meczu Manchester United – Arsenal
  4. Jeżeli wytypujesz poprawnie, wygrana trafi na Twoje konto główne!
  5. Dodatkowo otrzymasz także freebet o wartości 60 zł do wykorzystania na całą ofertę sportową!

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024