Silesion.PL

serwis informacyjny

Pogromcy Liverpoolu czy niepokonany lider? Możesz obstawić hit Premier League po kursie 50.0!

Jednym z najciekawszych starć tego weekendu w Premier League będzie niedzielne spotkanie pomiędzy Manchesterem United i Arsenalem. “Kanonierzy” nie mogli wymarzyć sobie lepszego wejścia w sezon – po pięciu kolejkach ligowych meldują się na szczycie tabeli z kompletem punktów. Choć początek rozgrywek dla “Czerwonych Diabłów” nie był tak udany, to od zwycięskiego spotkania z wicemistrzem kraju udało im się rozpocząć zwycięską serię, która trwa już od trzech kolejek.

Zwycięzca jednak może być tylko jeden – nowi gracze BETFAN mogą wytypować, kto wygra to starcie, po okazałym kursie 50.0!

Zasady promocji: 

  1. Załóż konto w BETFAN z kodem LEGALNY600
  2. Wpłać min. 55 zł i zagraj dowolny kupon za min. 50 zł (będzie on objęty cashbackiem 100% aż do 600 zł)
  3. Następnie za max. 5 zł obstaw TUTAJ na zwycięzcę niedzielnego meczu Manchester United – Arsenal
  4. Jeżeli wytypujesz poprawnie, wygrana trafi na Twoje konto główne!
  5. Dodatkowo otrzymasz także freebet o wartości 60 zł do wykorzystania na całą ofertę sportową!

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).