Silesion.PL

serwis informacyjny

Van Bendler, Peszko i Majewski zachęcają do zakupu koszulki Wieczystej Kraków

Peszko i Majewski zachecaja do zakupu koszulki WIeczystej Krakow

Peszko i Majewski zachecaja do zakupu koszulki WIeczystej Krakow

W żartobliwym filmie promocyjnym Wieczystej Kraków, Sławomir Peszko i Radosław Majewski zachęcają sypatyków klubu do zakupu żółto-czarnych koszulek meczowych. Główną rolę odgrywa jednak stand-uper Adam Van Bendler. Wieczysta przez najbliższe dwa sezony będzie występować w nowych strojach, wyprodukowanych we współpracy z firmami Nike i R-GOL.

Wieczysta Kraków w sezonie 2021/22 po wygranej w meczu rewanżowym z Bruk-Bet Termalica II Nieciecza 3:0 zapewniła sobie awans historyczny awans do III ligi. W sezonie 2022/23 do drużyny “Źółto-czarnych” dołączyli m.in. Błażej Augustyn (Legii Warszawa, Lechii Gdańsk, Górniku Zabrze), Denys Favorov (Zoria Ługańsk), Piotr Bujak (Varsovia ,Legionovia), Paweł Koncewicz-Żyłka (Orlęta Radzyń Podlaski, Wisła Kraków), Jakub Kowalski (Sokół Aleksandrów Łódzki) i Michał Mak (Lechia Gdańsk, Śląsk Wrocław, Wisła Kraków, Górnika Łęczna)

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author